cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako redna menstruacija?

clock-img

28.06.2008, 22:46

clock-img

goga79

pencil-img

78

polno dojim prvo menstruacijo sem dobila štiri mesece po porodu sedaj bi morala dobit že drugo pa je ni ali je pri vas redna vsak mesec ali ni in če ni koliko časa je trajalo da je bila spet redna?

clock-img

28.06.2008, 22:55

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Jaz sem 1. user posted image  dobila 1 dan preden je bila princeska stara 3 mesece in naslednjo sem dobila 29. dan, točno tako, kot sem jo imela preden sem zanosila. Pa ovulacijo sem imela tudi 19. dan, tako kot prej user posted image  Torej lahko rečem, da je zaenkrat redna, je pa bila to "šele" druga in bi bila bolj vesela, če je še ne bi imela user posted image  Baje da ni nujno, da so takoj redne user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

clock-img

28.06.2008, 23:26

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po obeh porodih sem imela prve 2-3 M daljši ciklus kot ponavadi. Potem se je šele uravnalo na star sistem.

clock-img

29.06.2008, 19:23

clock-img

Anonimen

Prvo M. sem dobila 5 mesecev po porodu, naslednje pol leta so bile dolge 35-50 dni, od takrat je točna na 30 dni, kot urca. In to prvič v življenju.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem