cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako podreti kupček?

clock-img

03.01.2006, 13:37

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Najina punčka noče podret kupčka, poskusila sem že vse položaje, včasih nama rata into njavačkrat, če jo dam v sedeč plžaj in jo gladim po hrbtu, ali pa si jo položim na roko, tako, da ima glavico v pregubu komolca. Ampak kljub temu vedno bruha in potem joče in se čistro predrami.user posted image user posted image

Namesto, da bi po dojenju spala, bedi in jokauser posted image user posted image user posted image

Kaj lahko naredim?

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

03.01.2006, 13:45

clock-img

dadica

pencil-img

556

NAš je star 2 tedna user posted image user posted image in najlepše podre kupček če si ga dvignem na ramo tako da gleda preko nje in ga božam po hrbtu!Tako mi je pokazala babica!

lp dadica

clock-img

03.01.2006, 13:49

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

dadica, pa se pri tem ne zbudi?

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

03.01.2006, 13:51

clock-img

dadica

pencil-img

556

ne,ponavadi takoj ko ga dvignem zaspi in potem kar v spanju podre kupčka!Najboljše je da vprašaš patronažno naj ti pokaže kako in kaj!

clock-img

03.01.2006, 13:53

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

o.k. bom, poskusila sama, patronažna pa pride v četrtek pa jo bom izprašala.

havlauser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

03.01.2006, 14:14

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Pri nas tudi naš sonček podre kupček če ga položim na ramo,
če zaspi pri dojenju ali pa malo manjka ga dam na ramo da še utrdi spanec,
tudi potem ga lažje položim v zibko ne da bi se zbudil.

clock-img

03.01.2006, 17:24

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Midva se podojiva, počakava kakšne pol minutke in potem se dvigneva čez ramo, tako da ima obe rokici čez ramo in mu trebušček leži na rami. Tako največkrat podreva kupček že v minuti ali dveh. Sem nasvet prebrala enkrat na RR.

Lahko se tudi vsedeš in si ga položiš s trebuhom na kolena in ga božaš po hrbtu.

clock-img

03.01.2006, 17:38

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Tinkamiška,

 
kot da bi brala naše dnevno dogajanje. To je zame cel projekt. tudi jaz sem spraševala za nasvete na forumu. Pri nas rame sploh ne mara. Že ko vidi, da ga hočeš prisloniti na ramo se upira z vsem ištirimi in z rokami praska po obrazu in vratu. Polžaj preko rame je pa začetek za hud vik in krik. Njabolje je v sedečem položaju, a tudi tu mu ne gre podiranje kupčkov. Jaz ga po novem obrnem naprej. Z eno roko podpiram glavico, z drugo ga držim med nogami in z njim hodim po stanovanju dokler ga ne podere. Poskusi.

clock-img

03.01.2006, 17:53

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Pri nas je najbolj palilo, da sem se vsedla na kavč in malo pokrčila kolena, malega pa sem položila na moja stegna z obrazom proti sebi. Sicer je trajalo kako minuto dlje, ampak ponavadi je podrl kupček, pa še pokakal se je vmes. Če res ni šlo, pa sedeči položaj. Ramo so mi v posvetovalnici odsvetovali, češ da še nima dovolj trdne hrbteničke in vratu.

clock-img

03.01.2006, 18:27

clock-img

Anonimen

Pri nas je  najbolj palilo, da sem se vsedla v polležeč - sedeč položaj na kavču (nasloni se nazaj) in sem si ga dala na s trebuhom na trebuh. KOt če bi pasel kravice na meni. In ker se je matral s kravicemi in se napenjal, je takrat rignil, prdnil in se pokakal. Pa nismo imeli do zdaj nobenih krčev.

Pa tudi pediatrinja mi je rekla, da če lepo pije in se ne zaletava, da nima potrebe po rigecu. Je bil slučajno bil pri njej lačen, pa sem ga morala dojiti pred njo in je videla kako lepo pije.

Tako, da se mi niti ne trudimo s podiranjem kupčka. Če ga takoj ne podre, ga takrat, ko začne stokati dvignem ali obrnem na trebuh in takrat rigne in se sprdi.

Ponoči pa sploh ne podiramo kupčka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem