cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako pa z boki??

clock-img

03.05.2005, 22:42

clock-img

teja21

pencil-img

176

punce kako je z boki po porodu?? ali se zožijo nazaj na tolikšno širino kot so bili pred???
kajti meni so se razširilr kar 10cm, pa sem noseča 21t

clock-img

03.05.2005, 23:15

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Jaz med samo nosečnostjo nisem opazila, da bi imela kaj širše. Po moje so se mi kosti razširile med samim porodom, ker zdaj niso ravno na mestu - so bolj na ven.

clock-img

03.05.2005, 23:52

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Ojla,
tema o tem je nekje spodaj- preberi še tisto, če boš našla kaj novega;)
Zase ti lahko povem, da se mi boki niso čisto nič spremenili in da lahko oblečem ista oblačila, kot pred nosečnostjo..
Mogoče je pa odvisno od ženske, ne vem??
Lp

clock-img

04.05.2005, 07:44

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Ja z boki je pa tako zdaj v nosečnosti se v bistvu le rediš in to lahko po porodu izgubiš,ampak pri porodu pa se nas večina raztegne to pa ti nikoli ne gre nazaj kosti so pač kosti.

clock-img

04.05.2005, 13:12

clock-img

špelica

pencil-img

256

Nobene spremembe!Samo špeh!

clock-img

04.05.2005, 13:16

clock-img

dory

pencil-img

8852

Pri meni nobenga speha,pac pa so se mi boki razsirili..ni vec tko kot prej...pa racunaj da nisem rodila po naravni poti..se dobro :)

clock-img

04.05.2005, 22:37

clock-img

cleopatra

pencil-img

215

pr men je isto kot pred nosečnostjo, sam še tri kilce je treba dat dol.

clock-img

05.05.2005, 09:54

clock-img

karmy

pencil-img

2530

jzt nism mogla oblečt nobenih hlač po porodu... :(( sm na obseg bokov se mi pa zdi da se nism nič razširla... sm prejšne hlače oblekla predn sm zanosla, pa so mi čist ulite.. v bokih... samo v bokih... če začnem govort o stegnih se bom začela jokat.. sam špeh.. :((

clock-img

05.05.2005, 20:31

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Po skoraj 16 mesecih po porodu(CR) imam še vedno dosti širši obseg okoli bokov.:((

clock-img

09.05.2005, 23:21

clock-img

Skabi

pencil-img

1049

Po vsakem porodu so sši boki še bolj narazen, pa celulit tudi :((

clock-img

16.05.2005, 13:06

clock-img

SU

pencil-img

919

Sicer sem že oblekla "stare" hlače nazaj, ampak gre malce bolj na tesno-samo okrog bokov. Malce so se mi razširili že med nosečnostjo, potem pa se je še špehec nabral gor. Edine strije, ki sem jih fasala med nosečnostjo so na bokih... :(:grrr: LP, Saša

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem