cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako nazaj do mleka

clock-img

13.08.2007, 20:27

clock-img

vesna s.

pencil-img

3

jaz imam tezavo mali je star 5 mesecev in do zdaj sva se dojila kar naekrat mi je pa začelo manjkati mleka in je jokal pauser posted image jokal zato sva sla na adaptirano mleko ki ga ne mara oz noče potegnit po flaši kako nazaj do mleka da ga bo polno oz zadosti da bo obema prijetno user posted image

_____________________________

naša mala princesa Lea 11.08.2003
naš mali princ Marcel 05.03.2007

clock-img

13.08.2007, 20:32

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ga imaš zdaj sploh kaj?
Za več mleka je sicer treba čim večkrat pristavljat, ali pa si črpaj mleko zaradi laktacije. Pij sezamov napitek, veliko čaja, pa bo v nekaj dneh bolje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

13.08.2007, 20:33

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

jaz sem povečala količino mleka tako, da sem po dopoldanskih obrokih vse preostalo mleko izčrpala. sicer je bilo itak samo za par ml, ampak potreba je pa bila. poleg koruze in sezama, ter veliko tekočine in počitka.

prvi dan sem po obrokih izčrpala samo 10-20 ml, naslednji dan pa že po 50ml. po treh dnevih je bilo mleka veliko več in mali se je najedel.

najprej ga podoji in potem dodaj flaško, če želi. vsak dan bo pil manj.

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

13.08.2007, 20:38

clock-img

vesna s.

pencil-img

3

kje lahko kupim sezamov napitek? ja mleka imam še nekaj za čez dan ga je zadosti zvečer je pa redno kriza! torej si ga naj po obroku začnem izčrpavat ven bo to tudi pomagalo ker si ne želim biti na flaši user posted image

_____________________________

naša mala princesa Lea 11.08.2003
naš mali princ Marcel 05.03.2007

clock-img

13.08.2007, 20:45

clock-img

Anonimen

kje lahko kupim sezamov napitek?



Kar sama ga lahko skuhaš user posted image .

Sezam kupiš v trgovini, dodaš vodo in prekuhaš.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem