cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako naj zravnam svoj trebuh

clock-img

05.08.2007, 13:15

clock-img

KRISS

pencil-img

36

Živjo!

Po porodu se mi je okrog popka oz. nad popkom začelo nabirati - nevem kaj je to ali celulit, nagrbančena koža,...
Zelo rada bi videla če katera pozna kako metodo polek telovadbe ki jo uporabljam pa nič ne pomaga, da bi v tem predelu lahko koža postala spet napeta. Ne morem pomagat ampak me zelo moti in bi ta videz rada odpravila.


Prilimala sem tudi tri slike da si lahko ogledate, čeprav zaradi fleša mogoče tisti predel ni tako viden.

Če je imela ali ima katera podobne težave naj mi napiše kako se z njimi spopada.
Hvala!

Meta

clock-img

05.08.2007, 13:17

clock-img

Anonimen

Glede na to, da si temo odprla pod čvekarijami ti lahko svetujem samo: Veliko se smej! user posted image

clock-img

05.08.2007, 13:22

clock-img

Anonimen

Tudi jaz imam to, še bolj huje kot ti, pa se ne sekiram.. Odločila sem se za otroka, sedaj bom sprejela to, kakšen trebuh imam.. Bo sčasoma že izginil, z dieto.. Ampak ne še zdaj, zaj bom uživala z otrokom user posted image

clock-img

05.08.2007, 13:25

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Tudi meni se zdi, da je za ta trebuh potreben le čas. Po moje je to pretegnjena koža, ki še ni uspela dobiti prvotne oblike.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

clock-img

05.08.2007, 13:50

clock-img

jade1

pencil-img

473

Ma daj tvoj trebuh je super. Kaj bi šele rekla po 3 porodih?.Pa saj verjetno ne greš delat kariere kot fotomodel? Ali pač? user posted image  Ker, če greš potem te itak na sliki malo poravijo pa si kot iz škatlice. user posted image
Meni se sploh ne zdi, da je kakšna odvečna koža.
Koliko pa si po proodu? jaz sem imela 1 leto po porodu spet "normalen" trebuh, res pa je, da ni več tako zelo napet kot prej. Samo jaz se ne obremenjujem s tem.

clock-img

05.08.2007, 14:39

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst tud nikol nisem mela trebuha...zej mi pa se vedno ostaja neki odvecne koze,ki jim leta dodajo se mal mascobe...in ravno zadnjic sem znorela...zej delam trebusnjake, omejila sem hrano oz.delim, ter komi cakam jesen,ko se mi spet zacne body pump...po parih mesecih bo trebuh tak kot je bil pred porodom...

sam odlocit se je treba in gre...

clock-img

05.08.2007, 16:52

clock-img

ona

pencil-img

3685

Tole odvečno kožo je treba gnetit kadar se spomniš in si pomagati s kakšno kremo za napetost kože ali pa lahko uporabiš tudi olivno olje,glavno je,da si dosti masiraš kadar se spomniš in se bo koža počasi,ma res počasi lepo zravnala,pa še telovadit ne pozabi rednouser posted image

clock-img

05.08.2007, 22:14

clock-img

Anonimen

Joj Ona zdaj pa že skini tega Millerja dol,ker mi bo prišlo,ko ga gledam.

clock-img

05.08.2007, 22:33

clock-img

ona

pencil-img

3685

user posted image user posted image user posted image ,kaj ni fajn da ti pride samo ob slikciuser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem