cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako dojite

clock-img

15.12.2006, 13:00

clock-img

Anonimen

v ležečem položaju....ali imate otrokovo glavico podprto s svojo roko ali pač ležijo ......??

clock-img

15.12.2006, 13:06

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Doma vedno v ležečem, tako da mu glavice ne podpiram; na poti pa sem dojila sede user posted image ; zdaj smo hvalabogu opustili dojenje na poti (pri 2,5 letih user posted image ) pred spanjem doma, pa je še vedno aktualno user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

15.12.2006, 13:11

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Jst sem se v porodnišnici navadila dojit leže in sem ji vedno glavico podprla z mojo roko. Ko sva prišli domov sem to še kar nekaj časa prakticirala. Čez dan sva se dojili pa sede v gugalniku.

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

15.12.2006, 13:14

clock-img

Anonimen

no jz mu podprem glavico ampak sm dobla zanč en preblisk kaj je s hrbtenico....
no sj pomoje ni to nč narobe...ker če ga dojim da on cel leži na postelji potem se mu hitro zaleti....

v sede mi pa sploh ne ratauser posted image user posted image

clock-img

15.12.2006, 13:21

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Vedno dojim sede, podprem ga z roko in doma še z blazino za dojenje. Super stvar, pri prvem je nisem imela, pa je res razlika v udobju. Leže mi pa sploh ne paše, se ne morem fajn naštimatuser posted image

clock-img

15.12.2006, 13:26

clock-img

Anonimen

no evo Jnačika jz se pa nemorem naštimat v sedeuser posted image
user posted image

clock-img

15.12.2006, 14:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem vse 3 dojila leže - bez podpiranja glavice z mojo roko in zraven sladko zaspala.  Ah, kako pogrešam tisti spanec.user posted image
Kasneje pa sem najmlajšo dojila sede (da sem lahko bila na RR  medtem, ko je jedla) user posted image user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

15.12.2006, 14:23

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Meni dojenje v leže že v porodnišnici ni šlo. Nisem se znala naštimat in me je potem ful križ bolel, ker sem bila tako zakrčena user posted image . Tako da, večinoma v sede (pa ful lažje mi je na levi joški user posted image ), mi je pa super tudi blazina za dojenje. No ja, mi se itak samo še crkljamo na zizah, ker mlekeca ni ... Luštno je pa vseeno user posted image .

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

15.12.2006, 15:59

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Še sedaj pri 8 mesecih dojim leže. Pod glavo ji pa dam tisti mali pojštrček za dojenčke. Samo toliko, da ima glavo višje kot rito. Tako ji mleko ne teče nazaj skozi nosnico in tudi poliva ne. Na začetku ji nisem nič pod glavo dalala. Bila je še široko povita in je bila tako rita višje kakor glava. Takrat se ji zrak ni mogel na vrh želodčka prebit in mi je parkrat kar konkretno polila. Od kar pa ji dajem pojštrček pod glavo, pa tega ne počne več. Na pojštrček pa ji položim tudi ramena in ne samo glave.

Tako sva najbolj komot in obe sva prav nesrečni, ko morava to opravit sede.

clock-img

15.12.2006, 16:30

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Stoje,
sede,
čepe,
leže.

Pa brez zafrkancije. Doma najraje sedim ali ležim. Sva se pa danes v Interšparu v MS, kjer seveda ni prostora da bi podojil otroka in  je sredi nakupovanja špecerije navila na maximum, jaz pa sama, sem prosila prodajalko, ki dela pri oblačilih, če lahko podojim v garderobi.

Zadnjič so odprli nek nov oh in sploh center v MS, pa imajo celo previjalnico, ki je večja od naše dnevne sobe, not pa ena boga mizica in umivalnik, da bi pa dali not stolček za dojenje, pa jim še ni potegnilo user posted image . Tam pa sem podojila čepe. 

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

15.12.2006, 17:49

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: tinyP

v ležečem položaju....ali imate otrokovo glavico podprto s svojo roko ali pač ležijo ......??



Ponoči, ko sem koma, ravno tako, dam mu glavico na mojo roko in oba leživa. Sem tudi jaz razmišljala, če mu to zna kaj škoditi, ampak v bistvu je to tako malo časa, da ni omembe vredno. Čez dan se dojiva sede.
S ta starejšim sva se pa dojila samo leže (tam do ene pol leta, če ne več), nikakor nisva znala sede. Kasneje pa ja, pol sva tudi ta položaj obvladala.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

15.12.2006, 21:02

clock-img

eya

pencil-img

4615

Na začetku se je mali dojil samo v leže, tako da je imel glavico v pregibu roke-torej je bila glavica malo dvignjena-so mi tako v porodnišnici ga dali. Kasneje sva se začela dojit tudi v sede, zdaj pa se včasih tudi v leže. tako da ima glavico na povštru.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

15.12.2006, 21:37

clock-img

sašaš

pencil-img

1113

Jaz sem leže dojila samo čisto ta prvič, še v porodni sobi - ker so mi mojo user posted image  pač tako naštimali. Potem pa res nikoli več in še vedno dojim samo sede! user posted image  

clock-img

15.12.2006, 22:18

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Pri dojenju leže, sem user posted image  vedno podprla glavico s svojo roko.

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

16.12.2006, 08:52

clock-img

lenika

pencil-img

6143

Vedno sem dojila leže, tako, da je ležal zraven. Razen, če smo bili kje na poti, potem sem sede, ampak nama nikoli ni preveč ustrezalo, kljub temu, da sem imela blazino za dojenje. Le to sem uporabljala za v posteljico, da sem ga malo omejila, da ni zgledal tako majhen v ogromni posteljii, sedaj jo pa uporabljam za sedenje, ker se še vedno včasih vrže nazaj.
Pri 7. mesecih se je odstavil in sedaj že 1 teden ne dojim. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem