cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako do otrokovega osebnega zdravnika

clock-img

03.09.2004, 10:32

clock-img

janaja

pencil-img

392

zanima me kako za malega ko ga pripelješ domov zbereš zdravnika...

pa kje dobiš rojstni list .....

clock-img

03.09.2004, 10:46

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

rojstni list sem dobila po pošti. Zdravnika pa izbereš tako, da greš tja(ko je otrok bolan) in podpišeš. To je to.
Lp,
Mojca

clock-img

03.09.2004, 12:11

clock-img

African queen

pencil-img

1430

Hola,
Domnevam,da nisi še rodila..ja rojstni list dobiš po pošti...za zdravnika pa takole:ko boš prišla iz porodnišnice te bo obiskala patronažna sestra,zdej ali ti bo ona dala številko bližnjega otroškega dispanzerja ali si jo boš sama poiskala v imeniku,potem pokličeš tja in poveš sestri kdaj si rodila in da bi rada naročila otročka za prvi pregled,ki je pri enem mesecu(ali ti bo sama dodelila pediatra ali pa, če ti veš(po nasvetu kake mamice) za kakega dobrega ji omeniš,da bi rada ravno tistega..)..Ko boš peljala otročka na prvi pregled potem podpišeš izjavo!
Lp

clock-img

05.09.2004, 08:10

clock-img

monika2004

pencil-img

104

Hotela sem ti dati en naslov od zdravnice k je ful ful dobra in vidim da nisi iz Lj. Ampak vseeno pa za druge bodoče mamice : ALERGOLOŠKA in PEDIATRIČNA ORDINACIJA Vesna Plevnik Vodušek dr.med. Regentova 70 Ljubljana 01/512 18 68 (na koncesijo).
Res je enkratna pa še za alergije ima!!!
Lp.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem