cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako bo z dojenjem...???

clock-img

20.02.2009, 21:51

clock-img

moyca

pencil-img

240

imam dobre 3 mesece staro pikico. do zdaj sva se polno dojili, brez težav, mleka sem imela dovolj:)
Zdaj pa sem začela hodit nazaj na fax (zdaj je minil en teden, odkar nisem več cel dan doma z user posted image ). Nazadnje jo podojim okrog 6h zjutraj, preden grem od doma. Domov ponavadi pridem okrog 15h. Popoldne in ponoči jo dojim. Skrbi me, da mi bo zmanjkalo mleka, ker jo pač ne dojim cel dan...a dojke se privadijo na nov ritem dojenja ali mleko začne usihati? Saj sem si mislila črpati mleko na faxu, a kaj ko imam vmes komaj kaj časa za "hitro" malico, kaj šele da bi si črpala mleko (sploh ker mi ne gre glih najbolje od rok).
Mogoče se bo kateri zdelo, da kompliciram, ampak jaz bi jo res rada dojila čim dlje...je pa to moj prvi otrok, tako da res ne vem kako gre to z dojenjem, če ne dojiš cel dan...

clock-img

20.02.2009, 22:23

clock-img

Anonimen

brez skrbi, dojke se prilagodijo...od začetka bo malo krize, k se bo tudi dopoldam tvorilo mleko, tako kt do zdaj, pol pa ko organizem naštudira nov sistem, pa zadeva lepo laufa tako naprej. saj u bistvu pol k je otrok starejši, ko recimo že uvedeš obroke goste hrane in posledično manj dojiš, se tudi prilagodi vse skupaj...pač dojiš al zjutraj al zvečer, pa ponoči in takrat se tvori največ mleka, drugače pa se umiri. tako da nič bat, boš lahko normalno dojila naprejuser posted image

clock-img

21.02.2009, 13:40

clock-img

nia5

pencil-img

4698

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

brez skrbi, dojke se prilagodijo...od začetka bo malo krize, k se bo tudi dopoldam tvorilo mleko, tako kt do zdaj, pol pa ko organizem naštudira nov sistem, pa zadeva lepo laufa tako naprej. saj u bistvu pol k je otrok starejši, ko recimo že uvedeš obroke goste hrane in posledično manj dojiš, se tudi prilagodi vse skupaj...pač dojiš al zjutraj al zvečer, pa ponoči in takrat se tvori največ mleka, drugače pa se umiri. tako da nič bat, boš lahko normalno dojila naprejuser posted image




Točno tako user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

clock-img

21.02.2009, 20:59

clock-img

moyca

pencil-img

240

upam, da bo res takouser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem