cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako čistite stekleničke

clock-img

04.07.2010, 14:14

clock-img

nadka30

pencil-img

3057

Ali jih čistite z sterilizatorji  oziroma ali jih prekuhavate v vreli vodi.Če jih prekuhavate me zanima če kaj dodate v vodo, ker od nekaterih sem slišala da vo vodo dodajo sodo bikerbono da se steklenička lažje očistiuser posted image

In sedaj me zanima kako vi to delateuser posted image

clock-img

04.07.2010, 16:52

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

vedno oprala pod vročo tekočo vodo, z detergentom in krtačo.

clock-img

04.07.2010, 17:16

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Jaz jih zdaj, ko je že večja vedno operem pod vročo vodo s praškom, pa ene  dvakrat na teden prekuham v čisti vreli vodi - da ene 10 min vrejo. Probam čim manj komplicirat user posted image

clock-img

04.07.2010, 19:30

clock-img

ellie

pencil-img

1403

Jaz jih sicer uporabljam samo za čaj in eno za mešanje AM za kašico. Jih pa operem z detergentom pod vročo tekočo vodo. Prekuhala sem jih samo prvič. Tu in tam jih prelijem s kropom.

clock-img

04.07.2010, 19:35

clock-img

botrca

pencil-img

14679

S posebno krtačo za flaške in pod vodo.Prekuhavam ko se spomnim user posted image , cucelj pa menjam na 2-3 meseca.


< Sporočilo je popravil botrca -- 4.7.2010 19:36:27 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

04.07.2010, 19:41

clock-img

žabica_

pencil-img

24

Prvi mesec sem sterilizirala po vsakem hranjenju (bil je nedonošen in smo morali res paziti, da je bilo vse sterilno). Kasneje pa sem sterilizirala nekje na 2-3 dni. Predtem sem stekleničke oprala pod vročo tekočo vodo (s krtačko za čiščenje stekleničk).

Če nimaš sterilizatorja, lahko komot prekuhaš v vreli vodi (naj vreje 5 min). Vodi ni potrebno ničesar dodajati.

clock-img

04.07.2010, 19:59

clock-img

rožica2

pencil-img

187


operem pod tekočo vodo, tu pa tam namočim v vodo in dodam sterilizacijsko tekočino in pustim namočeno pol ure

clock-img

04.07.2010, 20:09

clock-img

somic

pencil-img

1241

od prvega dne sem jih prala z detergentom in s krtačo za flaške in potem še dala v sterilizator. tako delam še vedno. ni mi odveč in nima kaj škodit user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

clock-img

04.07.2010, 20:25

clock-img

Anonimen

Prekuhavala, dokler nisem prebrala, da jih pol ljudi samo pod vodo opere.

clock-img

04.07.2010, 20:36

clock-img

enea

pencil-img

2440

IZVIRNO SPOROČILO: rožica2


operem pod tekočo vodo, tu pa tam namočim v vodo in dodam sterilizacijsko tekočino in pustim namočeno pol ure



isto sem delala tudi jaz, dokler so pile AM po flaški, in čaj/sok seveda, sedaj pa tamala samo ponoči čaj/sok pije, in jo samo pod toplo tekočo vodo splaknem, in dvakrat na teden dam v pomivalni stroj, tudi cuceljuser posted image

clock-img

04.07.2010, 20:40

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Perem pod tekočo vročo vodo in v pomivalnem stroju že od rojstva. Prekuhala sem samo nove. Stirilizirala nikoli. Saj moji joški tudi niso sterilni. user posted image so samo oprani pod toplo vodo z milom.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

30.07.2010, 22:11

clock-img

Anonimen

Jaz jo vsako jutro prekuham ,brez dodatnih sredstev in čistil in so take kot nove..lp..

clock-img

31.07.2010, 21:51

clock-img

naja78

pencil-img

2169

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

S posebno krtačo za flaške in pod vodo.Prekuhavam ko se spomnim user posted image , cucelj pa menjam na 2-3 meseca.



enako.

clock-img

31.07.2010, 21:52

clock-img

naja78

pencil-img

2169

IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Perem pod tekočo vročo vodo in v pomivalnem stroju že od rojstva. Prekuhala sem samo nove. Stirilizirala nikoli. Saj moji joški tudi niso sterilni. user posted image so samo oprani pod toplo vodo z milom.



enako.
tudi otrok je sterilen samo 1 uro po rojstvu.user posted image pol pa nič več.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem