cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kakšna naj bi bila čišča?

clock-img

18.03.2006, 13:32

clock-img

soncicaT

pencil-img

1018

Sem 5. dan po porodu, ko sem ležala v bolnišnici se je krvavo že spreminjalo v rumeno...

V četrtek pa sem seveda šla domov, se gibala, zrvane me je vse hudo bolelo spodaj (notranji šivi, itd..), pa ko sem prišla domov, pa se mi je tudi kri pojavila...

In zdaj tudi vsake toliko se mi pocedi malo krvi, pa malo krvave sluzi, pa itd..

Ali je to normalno?

Me kar skrbi, ker sveža kri ni ravno dober znak..

Prosim za informacije.

LP

clock-img

18.03.2006, 15:06

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Mislim da to ni nič narobe. Tudi meni se je, ko sem prišla domov, to pojavilo in ni blo nič narobe. Vseeno pa povej petronažni ko bo prišla k tebi. Saj te bo tak vprašala kak je s tabo in ji povej, da te skrbi.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

clock-img

18.03.2006, 17:45

clock-img

mml

pencil-img

4156

Povsem normalno...še kakšne 3 tedne se ti lahko občasno pocedi malo sveže krvi, to se zgodi predvsem, če si bolj aktivna  in več pokonci. Problem je, če gre za obilno krvavitev (v porodnišnici so mi rekli, da je treba prit nazaj, če teče kri, kot bi odprl vodovodno pipo...)

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem