cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kakšna jajca jemo

clock-img

09.03.2010, 11:30

clock-img

Gina

pencil-img

12402

clock-img

09.03.2010, 11:44

clock-img

moci

pencil-img

5572

hvala mami pavli, ki nas zalaga z jajci kokoši, ki se cel dan sprehajajo, jedo travo, črve in koruzo, pa še zgance jim kuhauser posted image

clock-img

09.03.2010, 14:07

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539


IZVIRNO SPOROČILO: moci

hvala mami pavli, ki nas zalaga z jajci kokoši, ki se cel dan sprehajajo, jedo travo, črve in koruzo, pa še zgance jim kuhauser posted image



naša ni pavla...
smo ji pa hvaležni za domača jajca user posted image

clock-img

09.03.2010, 14:15

clock-img

pety78

pencil-img

6109

O, šit, sem šla prav gledat na jajca: 3-DE-0929441
Bom od sedaj naprej bolj pozorna. Ali pa bomo kupili kako kokoš. A v blokih so dovoljene? user posted image user posted image

_____________________________


clock-img

11.03.2010, 20:28

clock-img

Eko Vila

pencil-img

214

Gina hvala za tvoj prispevek!user posted image

_____________________________

Srečni trenutki štejejo!

clock-img

12.03.2010, 20:26

clock-img

Gina

pencil-img

12402

A ne, kolk te pretrese, ko vidiš to v živo oz. po tv? Čisto nekaj drugega, kot kadar si to tako malo na pol predstavljaš. Boge kure. Res. user posted image

clock-img

13.03.2010, 16:32

clock-img

Ancy

pencil-img

614

Osebno užijem jajce le, če kokoš poznam po imenu user posted image user posted image reče gospa proti koncu filmčka user posted image user posted image haha......

Jaz jem domača jajčka user posted image so mamine kure očitno lahko zelo srečne

clock-img

22.03.2010, 22:41

clock-img

Orchis

pencil-img

24

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A ne, kolk te pretrese, ko vidiš to v živo oz. po tv? Čisto nekaj drugega, kot kadar si to tako malo na pol predstavljaš. Boge kure. Res. user posted image



se strinjam!user posted image

clock-img

14.04.2010, 18:58

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

uf, ja ja...sama svinjarija so tale jajčka. Imam pa tudi mi na doljenjskem ene par kur pa dobim vsak teden kakih 10-20 jajc. Razen pozimi, ko kure nočejo nest...mater jim...user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem