cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj zraven krompirja

clock-img

25.01.2006, 12:35

clock-img

Anonimen

Še vedno torej ločujem, kuham krompir v oblicah za francosko, pa ne vem, kaj zraven samga krompirja, včasih sem sojine polpete pa solato, zdaj pa nimam ne enega ne drugega. Je kaka ideja al bom suh krompir natepavala?

clock-img

25.01.2006, 12:36

clock-img

total

pencil-img

4453

Kaj pa če bi kako omako iz kumar ali bučk?

clock-img

25.01.2006, 12:41

clock-img

Anonimen

Nimam user posted image

clock-img

25.01.2006, 12:43

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

tenstano zelje ( kuhano kislo zelje daš na vroče ocvirke....ti te ne bodo zredili....in premešaš. Lahko pa namesto ocvirkov daš veliko pražene čebule).

njama....jaz bi itak samo od zelja živela

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

25.01.2006, 13:00

clock-img

Anonimen

Po kaki logiki sojine polpete zraven krompirja? Soja je pa ja beljakovina?!

Tako po logiki ga verjetno lahko kombiniraš samo z zelenjavo. Meni je odličen krompir v oblicah, še topel potresen z drobnjakom (v Sparu imajo zdaj ene zamrznjene začimbe - odlične!!!), vse skupaj pa daš na zeleno solato, začinjeno z balzamičnim kisom. Če se je v kisu par dni namakal strok česna in bazilika je vse skupaj še toliko boljše.

Lahko pa poskusiš tudi z njoki, s tem da moko zamenjaš z jedilnim škrobom (tistim, ki se ga uporablja za dodatek k moki pri pecivih za boljše vzhajanje). Tole mi je nekega dne prišlo na misel, nisem pa še preizkusila.

clock-img

25.01.2006, 13:14

clock-img

Anonimen

Ne vem, Selena po kakšni logiki, takrat sva s Splišni tako ugotovili, da v končni fazi sploh ni primerna za dieto in sem jih jaz potem jedla na Š dan. pa kaj, je že mimo.

Ah, jem kar krompirjevo solato s čebulo pa s kislimi kumaricami. Saj bo.

clock-img

25.01.2006, 13:17

clock-img

Anonimen

Povej mi, me firbec matra, a težo po dieti držiš ali je celo šlo še kaj dol? Ok, vem, da ješ tudi gorenjke, ampak pustimo podietne detajle user posted image .

clock-img

25.01.2006, 13:18

clock-img

Anonimen

Ti, je še ena dol, 1. mesec po dieti. Zdaj pa lepo držim, ni panike, tudi z Gorenjkami se da user posted image

clock-img

25.01.2006, 13:25

clock-img

Anonimen

Lahko narediš omako iz čebule, ali pa samo iz moke.
Torej: prepražiš naseljano čebulo, daš malo moke, prepraži, zaliješ z vodo. Dodaš sol, mleto sladko papriko, paradižnikov koncetrat, vse po želji, kakor ti paše.
Lahko pa samo moko prepražiš, brez čebule, pa potem zaliješ z vodo in dodaš vse isto kot prej. Lahko dodaš tudi kakšen košček jušne kocke ali kako drugo začinko. Lahko tudi drobnjak ali po želji začimbe.
Tako nekako se tudi krompirjev golaž naredi, le da potem v to omako direktno še krompir narežeš. Najbolje že kar kuhan, ker se sicer ful dolgo kuha, če ga daš še surovega v omako.

clock-img

25.01.2006, 13:25

clock-img

Anonimen

Fajn, fajn user posted image , torej upam tudi jaz na to, heheheh.
Lepa spodbuda za naprej, ni kaj - hvala!

clock-img

25.01.2006, 14:48

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Vitka Albina, mene pa zanima kak so ti kaj šle kile dol po približno treh tednih, to kak smo zdaj me Odločne. Ker meni je šlo še samo 2 kili dol, pa ena kila mi skače. Sem že bila na -3, zdaj spet na -2, pa sem taaaaak žalostna. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

25.01.2006, 15:53

clock-img

Anonimen

Ne bos verjela, meni je slo po treh tednih ze 6 kil dol. Jaz sem zelo zadovoljna s sabo. Kmalu se bom ze zmogla zagozditi med jogije user posted image

clock-img

26.01.2006, 07:39

clock-img

Anonimen

Muki, meni šlo nekje do vodnega dneva enih šest kil. Pa potem dooooooooooolgo nič, šele proti koncu nekako še tri kile. Tadrugi mesec se mi zdi, da pa res čisto nič.

clock-img

26.01.2006, 07:58

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ne bos verjela, meni je slo po treh tednih ze 6 kil dol. Jaz sem zelo zadovoljna s sabo. Kmalu se bom ze zmogla zagozditi med jogije user posted image



Matr glej da naslednič z marelo mahaš, da te bomo našle.user posted image

clock-img

26.01.2006, 08:41

clock-img

Anonimen

Marela user posted image  To je zdaj zame tako, kot da bi ti s telegraf stango opletala user posted image

clock-img

26.01.2006, 08:47

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Pozdravček še od mene
Tudi jaz se nekako trudim ločevat, pa mi v naši menzi težko uspeva... doma pa še kar...
se moram pohvalit, da nisem nič pridobila (pa tudi nič več izgubila)... tako da res ne razumem une šjore, ki je enkrat razlagala, da je mesec po dieti pridobila nazaj 6 kg. še vedno mi ni jasno, kako se je morala nažirat.

Kako zdaj... a bomo enkrat v toplejših dneh udarile še eno predpoletno 90-dnevno ali kako?
Jaz bi se rada znebila še kakšnega kilogramčka. Zdaj raje še ne, ker so mi zdaj zimske obleke ravno prav.
Poletne pa bom itak morala kupiti nove, tako da bi bilo lepo, če bi kupovala še kakšno številko manjše. Take kot pred davnimi leti...

clock-img

26.01.2006, 09:02

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Po moje se je ona fuuul nažirala, da se je toliko nazaj zredila. In pol je lažje dieto skritizirat kot priznat, da je sama zajebala. Jaz tudi v večini še vedno ločujem, nisem pa več tako pedanrna. Pač tudi grešim. In lepo sem še kilo zgubila.

Drugače pa začnemo novo rundo 1. marca in ravno do poletja bomo pol res fit. UUU, že gledam katere bikinke si bom kupila.user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

26.01.2006, 09:05

clock-img

Anonimen

Se mi zdi, da niti en mesec ni rabila, da je vse delo izničila v 14 dneh user posted image  

ja, čist možno, da 1. marca spet začnemo. Bom videla, kaj bo vaga do takrat pokazala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem