cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj za poročno darilo

clock-img

02.09.2014, 09:20

clock-img

Brinčika

pencil-img

364

Iščem idejo kaj kupiti peijateljici za poročno daril,sicer nisem vabljena ker bo vse v družinskem krogu. Gledala sem malo po forumih ampak ne najdem nič takega, so starejši forumi,velikokrat priporočajo okvirje za slike ,brisače. Rabim kakšno vašo idejo,nasvet,kaj je vam bilo všeč? Vrednost tam nekje 30 eur.

clock-img

02.09.2014, 11:06

clock-img

magdalenica

pencil-img

138

Midva sva nazadnje mladima sorodnikoma, ki rada kuhata, kupila model za potico in kuharsko knjigo o poticah.

Z uporabno kuhrsko knjigo težko zgrešiš.

clock-img

03.09.2014, 13:48

clock-img

kat007

pencil-img

119

oj.. to je sicer moje osebno mnenje, ampaj jaz nobene kuharice ne pogledam vec odkar dnevno uporabljam internet (tablica in smart phone), pa kulinarika.net je zakon .... mi2 sva sicer dobivala vse zivo, npr slike, kozarce, praholovce,... se mi pa zdi najbolj kul darilo nekaj za njiju za malo pocarkljat, kaksen darilni bon, npr:

http://rimske-terme.si/default.asp?mID=sl&pID=Romanticne_kopeli

clock-img

03.09.2014, 16:57

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Kaj uporabnega- košarico in prtiček

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem