cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj za " grickanje"

clock-img

03.06.2005, 11:46

clock-img

čaki

pencil-img

1009

mene zanima kaj dajete svojim malim ki ne smejo papcat mleka in jajc za grickanje? da drži sam v rokah in malo grizlja? bebi piškot itak ne pride v poštev, jaz ji dajem dan na dan skorjo kruha, rada bi ji dala pa še kako drugo stvar pa nisem dost pametna.

clock-img

03.06.2005, 11:55

clock-img

Maš

pencil-img

154

Kakšno sadje, npr. kos jabolka ali hruške, lahko tudi suho sadje, če ji bo všeč. Kaj drugega mi pa trenutno ne pride na misel.
Lp!

clock-img

03.06.2005, 12:07

clock-img

AnBan

pencil-img

775

Pri nas se kar s kruhom zadovolji, mogoče kdaj kak rižev kruhek...lahko pa kupiš piškote brez jajc im mleka

clock-img

03.06.2005, 12:24

clock-img

Natasa-6

pencil-img

283

Jaz ji dam vcasih kaksen grisin (preberi sestavine, nekateri vsebujejo mleko v prahu!) ali pa slane palcke oz. prestice (Soletti), pa prepecenec, rada pa ima tudi sadje in rozine.

clock-img

03.06.2005, 18:14

clock-img

sasi

pencil-img

43

Mogoče bi tvojemu malčku bili všeč riževi oblati - dobiš jih skoraj v vsaki trgovini pri dietni hrani.

clock-img

03.06.2005, 22:26

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

riževi vaflji so tud dobra stvar

clock-img

05.07.2005, 22:10

clock-img

žiža

pencil-img

1361

naša ima dieto brez jajc, mleka in moke. Jaz ji dam za grizt kakšne riževe zadevice, pa kakšen smok (tisti smokiji Smoki so samo iz koruzne moke, tisti Grizli imajo pa tud pšenično vmes) Če ji dam sadje v roko je cela popackana, zato sadje jemo z žličko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem