cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj uporabljate

clock-img

02.07.2008, 07:10

clock-img

KRTR

pencil-img

134

oj punce,

malo mi še prosim napišite, kaj uporabljate proti celulitu?

clock-img

02.07.2008, 08:04

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz uporabljam od nivee 2 kremi ena je prav za celulit goodbye celulite ali nekaj takega ena pa je MY SILHOUETTE! za zmanjšanje obsega

< Sporočilo je popravil mojamura -- 2.7.2008 8:05:12 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 08:23

clock-img

puncica

pencil-img

9847

ravno včeraj sem od alverde nabvla en gel:
KLIK

Kako je bomo še vidli. Zaenkrat sem mi zdi da se fajn razmaže, lepo diši po limona, ni mi pa preveč všeč, ker se mi zdi da se mi naredi en tak film al sloj al neki, in pol si še hlače težk gor oblečem, ker mi jih premza user posted image , mi je pa všeč ker je iz naravnih sestavin in tako v kožo ne vnašam nekih stupov. ima BDIH (upam da sem prav napisala) certifikat.

Prej sem mela pa od garnier al neki
user posted image

Je kar fajn, se fajn razmaže, unga pilinga nisem uporabljala na vrhu, ker se mi enostavno ni dal. Po nanosu in masaži imaš na koži tak hladilni občutek, ima pa zelo intenziven vonj.

pol lani sem uporabljala Vichy sicer ne vem katerga, pa od Afrodite.

Men se itak zdi da so tele kreme kr neki, res da imaš gladko kožo pa to ampak celulita pa nisem imela nikol manj, no mogoče za pikico pa čeprav športam in zdravo živim.

Mah mogoče pa imam le previsoke kriterije user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 2.7.2008 8:24:22 >

clock-img

02.07.2008, 08:26

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

a kreme od afrodite so vredu? ker zadnje čase se tolk piše o teh kremah in kolk so nevarne. jaz pa skoraj na nobeni ne zasledim, da bi bil certifikat BDIH

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

02.07.2008, 08:32

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

user posted image


zgornjo kremo sem jaz nekaj časa uporabljala. za kaj je pa dobra:

Body Slim krema proti celulitu Garcinia 3 v 1

lipoliza & drenaža & učvrstitev

dermatološko testirano

Krema proti celulitu GARCINIA 3 v 1 z močnim trojnim delovanjem odpravlja tudi najbolj trdovraten celulit, oblikuje telo in zmanjša njegov obseg, pospešuje odvajanje vode in strupov iz kože ter vidno poveča gladkost in čvrstost kože.

Je idealna rešitev za enostaven in učinkovit boj proti celulitu, še posebej ko nam primanjkuje časa.
Kremo uporabljajte vsak dan zjutraj in zvečer skozi vse leto. Nanesite jo na celulitne predele ali celo telo (posebej v času hujšanja). Po nanosu krema zaradi termičnega učinka rahlo greje in povzroči blago, lahko pa tudi intenzivno rdečico - odvisno od tipa kože, stresa ali splošnega počutja - ki pa po preteku ene ure mine. Toplotni učinek pomeni, da je proces razgradnje tudi najkompaktnejšega celulita in izločanja vode ter strupov iz kože v polnem teku. Rezultati so vidni že po nekaj dneh uporabe.
Da bodo anticelulitni rezultati še boljši, vam ob rdeni uporabi Kreme proti celulitu Garcinia priporočamo tudi veilko gibanja, pitje veliko tekočine, zdravo prehranjevanje, izogibanje stresu, itd.
- IZVLEČEK GARCINIE

blokira encim, ki sodeluje pri nastajanju maščob iz ogljikohidratov ter aktivira proces termogeneze.
- ETERIČNO OLJE POMARANČE

pospešuje prekrvavitev, obnovo celic, limfni sistem in razstrupljanje organizma ter gradi hidrolipidni sloj.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 11:40

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

NIČ.

Sicer pa si verjetno mislila na celulitis.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

02.07.2008, 11:42

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

NIČ.

Sicer pa si verjetno mislila na celulitis.



Jaz tudi ne uporabljam nič in tudi uporabljam besedo celulit.  Brez is

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

02.07.2008, 11:46

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

NIČ.

Sicer pa si verjetno mislila na celulitis.



Po moje je pa kar prav mislila user posted image

Celulitis je res vnetje kože, ki ga pozročijo bakterije, nima pa celulitis niti najmanjše zveze s celulitom. Niti od daleč. Celulitis je medicinski termin za resno obolenje, ki se ga običajno zdravi z antibiotiki, celulit pa je - kot rečeno - splošen izraz za NORMALNO razporeditev maščobe in veziva v (največkrat) ženskem podkožju, ki ima lahko za posledico jamičast videz površine kože. Kako je videti celulit, verjetno ve vsak, celulitis pa je prikazan na spodnji sliki. Je to ena in ista stvar?

clock-img

02.07.2008, 11:47

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

NIČ.

Sicer pa si verjetno mislila na celulitis.



Po moje je pa kar prav mislila user posted image

Celulitis je res vnetje kože, ki ga pozročijo bakterije, nima pa celulitis niti najmanjše zveze s celulitom. Niti od daleč. Celulitis je medicinski termin za resno obolenje, ki se ga običajno zdravi z antibiotiki, celulit pa je - kot rečeno - splošen izraz za NORMALNO razporeditev maščobe in veziva v (največkrat) ženskem podkožju, ki ima lahko za posledico jamičast videz površine kože. Kako je videti celulit, verjetno ve vsak, celulitis pa je prikazan na spodnji sliki. Je to ena in ista stvar?



Bentiš Volga. Presenečaš. Če ti že geografija ne leži, ti pa to vsekakor. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

02.07.2008, 12:05

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Po moje je pa kar prav mislila user posted image

Celulitis je res vnetje kože, ki ga pozročijo bakterije, nima pa celulitis niti najmanjše zveze s celulitom. Niti od daleč. Celulitis je medicinski termin za resno obolenje, ki se ga običajno zdravi z antibiotiki, celulit pa je - kot rečeno - splošen izraz za NORMALNO razporeditev maščobe in veziva v (največkrat) ženskem podkožju, ki ima lahko za posledico jamičast videz površine kože. Kako je videti celulit, verjetno ve vsak, celulitis pa je prikazan na spodnji sliki. Je to ena in ista stvar?



ej volga kje maš sliko a sem jst slepa user posted image Drugač pa ja se strinjam da se reče celulit bez is. A ja pa še to punce, če se boste sam mazale ne bo učinke treba je začet s hrano, gibanjem in masiranjem.

Evo našla slika jo bom pa jaz napopala user posted image :
user posted image



< Sporočilo je popravil puncica -- 2.7.2008 12:08:24 >

clock-img

02.07.2008, 12:06

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Po moje je pa kar prav mislila user posted image

Celulitis je res vnetje kože, ki ga pozročijo bakterije, nima pa celulitis niti najmanjše zveze s celulitom. Niti od daleč. Celulitis je medicinski termin za resno obolenje, ki se ga običajno zdravi z antibiotiki, celulit pa je - kot rečeno - splošen izraz za NORMALNO razporeditev maščobe in veziva v (največkrat) ženskem podkožju, ki ima lahko za posledico jamičast videz površine kože. Kako je videti celulit, verjetno ve vsak, celulitis pa je prikazan na spodnji sliki. Je to ena in ista stvar?



ej volga kje maš sliko a sem jst slepa user posted image Drugač pa ja se strinjam da se reče celulit bez is. A ja pa še to punce, če se boste sam mazale ne bo učinke treba je začet s hrano, gibanjem in masiranjem



A ****ti, ti bi zdej še sliko. Pa tisto je skopirano, pa sem samo do slike, saj na sliki je bila pa ena celulitična noga, pa ena celulitisana, taka rdeča, spuščajasta. Grem pogeldat, če še najdem.

clock-img

02.07.2008, 12:07

clock-img

Volga

pencil-img

9346

user posted image

Evo, seksi tačke user posted image

clock-img

02.07.2008, 12:08

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Mam pa že raje celulit kot celulitis. Mati božja, to pa res ne zgleda. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

02.07.2008, 12:10

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mam pa že raje celulit kot celulitis. Mati božja, to pa res ne zgleda. user posted image



Se vsaj tako ne vidijo user posted image

clock-img

02.07.2008, 12:14

clock-img

puncica

pencil-img

9847

ej volga drugač pa ful dobr članek si našla user posted image

clock-img

02.07.2008, 12:17

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ej volga drugač pa ful dobr članek si našla user posted image



Res? ga grem prečitat user posted image

clock-img

02.07.2008, 12:21

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mam pa že raje celulit kot celulitis. Mati božja, to pa res ne zgleda. user posted image




Jst tudi. Ga vsaj lahko skrijem. Pa tale celulitis najbrž tudi boli.

clock-img

02.07.2008, 12:21

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ej volga drugač pa ful dobr članek si našla user posted image



Res? ga grem prečitat user posted image



No ja, realen članek na temo pomarančne kože. Če še ktero zanima, da ji prišparam kakšen evro
http://www.cenim.se/198-a.html

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem