cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj predlagate?

clock-img

25.11.2008, 19:28

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Hei! user posted image

Kot sem že pisala tukaj imam probleme z šlaufki okoli trebuhov. Vedno več jih je user posted image . Pa tudi moje noge niso v dobro formi in je na njih nekaj maščob.user posted image Zdaj pa me zanima, katere naprave ve priporočate? Npr. leg magic. Samo ta ne pride vpoštev ker je samo za noge kajne? Trebuh pa je pri meni najbolj kritičen.user posted image Torej katere so še kakšne druge naprave, ki bi jih lahko imela doma, in niso prevelike in ne predrage?


Hvala za odgovore in lep večer!user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

25.11.2008, 19:34

clock-img

brigitaa

pencil-img

335

Najceneje in največ efekta da navaden tek u naravi

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

clock-img

25.11.2008, 19:53

clock-img

mafi

pencil-img

4506

trebušnjakiuser posted image ,sam se mi je težko spravt na tla, če pa že začnem jih naredim par in zavijem v kuhinjo do hladilnikauser posted image , no pri meni ni efekta.

clock-img

25.11.2008, 19:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.11.2008, 20:25

clock-img

urška

pencil-img

3136

orbitrek.

clock-img

26.11.2008, 05:30

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

jaz sem tudi bila naorbitreku celo nadaljevanko in je šlo nekaj dol, samo zdaj kak grem gor mi mala priteče in ona bi šla telovadit user posted image .

clock-img

26.11.2008, 08:47

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

nabavi si dvd pilates pa malo po njem delaj. baje da fajn vaje izoblikujejo telo. seveda pa se lepa postava začne v kuhinji s prehrano.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

26.11.2008, 09:09

clock-img

Anonimen

Bilo kak sem sama probavala, da bi shujšala oz. oblikovala telo, mi je uspelo vadit en mesec,  potem pa sem obupala. Očitno taka vadba ni za mene. Zdaj pa že več kot leto hodim na pilates (v majhni skupini-max. 4 osebe) in mi je super. Res je, da se mi kdaj ne da it, ampak se potrudim in grem. V glavnem mene mora nekdo terat, ker sama hitro zgubim zanimanje. Hodim 3x na teden, zdaj pa sem začela še hodit 1x na teden na badminton.No, po enem letu pilatesa se mi že kar pozna in moje telo je lepše.user posted image  

clock-img

26.11.2008, 10:08

clock-img

aiwich

pencil-img

161

najbolš je kšn steper, sobno kolo ali kaj podobnega. bojo šli povsod cm dol pa še kondicija bo. teli abrocketi pa leg magici so sam še za zraven.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem