cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj poje premalo?

clock-img

02.06.2009, 08:20

clock-img

bb27

pencil-img

12

Imam doma punčko 2 meseca in 1 teden staro. Smo na AM, ker dojit se ni hotela več. Na obrok poje od 80-100ml.Papa pa nekje na 2,5 ure. Na škatli od Novalaca piše, da več ko 5 obrokov na dan naj ne bi smeli imet dojenčki te starosti. Mi jih imammo krepko vec. kaj mislite, da premalo pje na obrok al ni nič narobe, da poje večkrat pa manj. Pa kako je že una formula kolko naj bi pojedli na obrok?

Hvala!!!

clock-img

02.06.2009, 08:34

clock-img

pipic

pencil-img

392

Pusti to kar piše na škatli in pusti forumule.
Če otrok dobro napreduje poje toliko koliko bi moral

Ljudje ne moremo jesti/piti po formulah,tabelah....

clock-img

02.06.2009, 21:41

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

moj je tud star dva meseca in popije 80-90ml, nič več na 2-3 ure!! Pa kaj redi se glih tk kod uni ki pijejo 180ml


lp
nin@

clock-img

03.06.2009, 17:07

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Naš je pri 3.mesecih spil 230-250ml, pa se na mesec ni zredil niti 1kg...je pa imel 6 obrokov na dan na 3 ure, ponoči spal.

Nimaš se kaj bati, glavno da papca in da je zadovoljna, pa da napreduje pri teži...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem