cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj naredit ko začne malček grizt?

clock-img

20.09.2007, 09:43

clock-img

Natali07

pencil-img

549

Punce kako ste preprečevale, da bi vas malčki grizli med dojenjem. Jaz opažam, da sedaj kak teden me nonstop ugrizne, ko mu ni več da bi jedel. Včeraj me je toliko ugriznil, da sem kar zavreščala in bradavica me še danes boli. Pa ima zaenkrat šele spodnji enkici, kaj bo šele ko dobi še zgornjiuser posted image user posted image user posted image Njemu se zdi pa to še zabavno in se mi potem še smeji.

Ga pa ne nameravam nehat dojit, ker je alergik in noče prilagojenega mleka.

clock-img

20.09.2007, 10:25

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Naša ima 6 zob! Pri 9,5m. Me tudi grize, da je joj.

Kaj narediš? nič ne moreš. Če veš, da se je že najedel, ga pač odstaviš. Naša se carta na joški in če jo dam stran, je jok.

clock-img

20.09.2007, 11:23

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Jaz sem ga nekako pogruntala kdaj je imel namen ugrizniti in sem ga pravočasno prijela za bradico.

clock-img

20.09.2007, 21:40

clock-img

draganav

pencil-img

147

Tudi moja pikica se je pri 14 mesecih odločila, da bo grizla. Jaz sem jo močno stisnila k sebi, da sem ji zamašila usta in nos, je zelo hitro spustila nato pa ji povedala, da boli, da to ni lepo,...koliko me je razumela takrat ne vem je pa po tonu mojega glasu vedela, da je naredila nekaj hudo narobe.

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem