cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj lahko jem

clock-img

23.07.2008, 14:00

clock-img

romy27

pencil-img

132

Pozdravljene,

po mesecu in pol od poroda sem si zazelela jesti gobe in gorgonzolo in me zanima, ce je ze prisel cas, glede na to da dojim?

mislite, da lahko?

hvala

clock-img

23.07.2008, 14:03

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Jaz sem jedla vse. Saj boš videla če bo kakšna reakcija.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

23.07.2008, 14:10

clock-img

kaja02

pencil-img

1316

jaz sem že od prvega dne jedla vse, če pa bo kakšna reakcija( alergija), se pa temu izugibaj, pa dober tek!!!1

clock-img

23.07.2008, 14:29

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Jej vse po malemuser posted image

clock-img

23.07.2008, 21:41

clock-img

only_me

pencil-img

392

jaz sem tudi jedla vse - edino čebule ne (ker se mi zdi, da 14 dni smrdim - ne glede na pranje zob in žvečenju žvečiln). 

clock-img

23.07.2008, 22:10

clock-img

Anonimen

sem jedla vse, sicer je blo obdobje ko sem probavala in nisem jedla že skor ničuser posted image ker je mela tamalea grozne krče, sam pol sem šla na brezmlečno dieto, pa je vse minilo kot bi odrezal, jaz pa sem spet jedla normalno, pa ni blo sedu o kakem krču al čem. sem tudi pikantno jedla ( in jem, še zmeri dojim) pa je vse ok. tko da probaš, pa vidišuser posted image

clock-img

23.07.2008, 22:22

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

js sem se prva 2 meseca kr pazila, ker nisem želela, da bi imel mali krče in jih tudi ni nikoli imeluser posted image pol pa sem začela postopoma (gobe in svinjsko meso sem začela še kasneje. meda pa do 10.m nisem)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

23.07.2008, 22:47

clock-img

Sandrin

pencil-img

412

Meni je bilo rečeno, da lahko dojilja uživa vso hrano, razen jagod (tudi izdelki iz jagod npr. sok, sladoled, puding,...) ter oreščkov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem