cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj jesti, ko dojim

clock-img

25.05.2007, 11:52

clock-img

cofka

pencil-img

59

Mene pa zanima, kaj ve jeste sedaj ko dojite?
Nas malček user posted image ima krče in se kar ne upam poizkusiti nič iz "prepovedanega" seznama i(salam, sadja, zelenjave, paštet, jajc ...) n sem tako na kruhu in mlečnih stvareh pa seveda še druge žitarice. Sicer si za kosilo že pripravim meso na zalogo. Zjutraj in zvečer pa ostajam LAČNA!user posted image

clock-img

25.05.2007, 12:55

clock-img

Anonimen

zakaj pa se izogibaš vsega sadja in zelenjave? JAz sem se izogibala samo fižola, zelene solate, pomaranč oz. vseh agrumov, hrušk.

Ostanejo ti torej: marelice, lubenica, avokado, melona, banane, mango, jagode, ...

Komot krompir, korenček, por, grah, rdeča pesa...

Narediš si lahko musako z mesom, ali zelenjavo, lazanjo, riž s porom ali drugo zelenjavo, meso na tisoč in en način

zakaj pa paštet ne ješ? Saj to ne povzroča krčev user posted image

JAz sem skoraj vse jedla. Res pa je, da je fajn, če ješ male obroke in se ne nabašeš naekrat.

clock-img

25.05.2007, 13:58

clock-img

Anonimen

Naš je imel krče, ne glede na to, da sem ful pazila kaj jem...ko pa sem malo manj pazila, se mi pa zdi, da jih je imel manj...odvisno od otroka...sicer pa je čas najboljše zdravilo (nam tudi kapljice niso pomagale veliko)...

LP

clock-img

25.05.2007, 14:02

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Jaz sem ugotovila, da ga najbolj zvija po kravjem mleku. zato sem ga ukinila.
Nisem jedla tudi stročnic, citrusov, oreškov, svinjine, kisa....

Pač za zajtr sem si naredila mueslije s sojinim mlekom, kako jugort sem vseeno prešvercala, sadje, kot so banane, jabolka, melone. Za kosilo predvsem riž - pa piščanec, puran...pa solata z jogurtovim prelivom (malo sem si mogla privoščit)...pa kruh. predvsem bel.

clock-img

25.05.2007, 15:04

clock-img

kaja26

pencil-img

320


Ostanejo ti torej: marelice, lubenica, avokado, melona, banane, mango, jagode, ...


jagode pa res ne priporočam. Že same po sebi so visoko na spisku alergenov...

clock-img

25.05.2007, 20:58

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

absolutno moraš jest vitamine, ker jih potrebujeta oba, tvoje dete in ti.

se mi zdi prav bedno, da odsvetujejo vso svežo sadje in zelenjavo. od kod pa potem vitamine dobišuser posted image user posted image

se strinjam z zgornjimi, izogibaj se hrani, ki tebe napenja, agrumom in jagodam, preveč papricirani hrani in to je to.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

25.05.2007, 20:59

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pri nas je bil tudi glavni krivec za krče mleko in mlečni izdelki. Pa seveda zelo začinjenim jedem, fižolu, koruzi, zelo črnemu kruhu sem se izogibala.

_____________________________

lp

clock-img

25.05.2007, 22:01

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz sem pazila edino prvi mesec, takrat sem se res izogibala raznoraznim "napenjalcem".user posted image  Potem sem pa počasi probavala. Vsak dan kakšno novo hrano, najprej malo, pa potem vsakič več. In opazovala otroka. K sreči ni bilo nikoli problemov  s kakšnimi krči, napenjanjem, pri nobenem od otrok.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

25.05.2007, 22:19

clock-img

urskas

pencil-img

683

Tudi jaz sem pazila le prvi mesec oz 6-7 tednov, potem pa počasi preizkušala. Zdaj jem vse razen pistacij in ričeta, ker je potem eno samo dretje ves dan. Drugače pa moje kolegice, ki imajo manj sreče s krčki pravijo, da otroke napenja tudi samo po vodi in kruhu, tako da jej vse, razen tisto, za kar res ugotoviš da dela krčke...

clock-img

25.05.2007, 22:26

clock-img

Anonimen

Najboljša je bila hrana, ki mi je v tistem trenutku dišala user posted image .

Tako da sem jedla vse, kar mi je prijalo; samo na začetku v zmernih količinah.

clock-img

28.05.2007, 15:08

clock-img

majas

pencil-img

3393

Tudi jaz vse jem..amapk res vse tako kot sem prej. Razne prvi mesec sem pa res malo pazila da nisem ravno fižola jedla user posted image

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem