cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj jeste

clock-img

21.05.2008, 12:27

clock-img

Anonimen

Lp
Vse ki dojite kaj jeste?A zelo pazite pri prehrani?Jest ne vem več kaj nej jem se bojim da bi kej takega da bi pol malemu skodovalo.Prov obsedena sem ze skoz bi neki grickala  pa zdele bi vse piskote pa sladkarije sam  zarad tega ker vem da ne smem.Kaj pa jogurti, kaksen pa čaj pijete?Jaz sem kar na vodi.Ne vem no pri čem ste ve najbol pazile?
lp

clock-img

21.05.2008, 12:44

clock-img

gajči

pencil-img

252

Jej vse!user posted image
Če boš imela tako strogo dieto, ne boš koristila ne sebi in ne otroku.
Izogibaj se edino stvarem, ki povzročajo tebi težave, npr. napenjanje, pa tistim, ki so zelo alergene (jagode, arašidi).
Treba je jest polnovredno hrano, sadje in zelenjavo in se izogibat predelani hrani, ki vsebuje razne dodatke (barvila, konzervanse, ojačevalce okusov).
Aja, pa jaz se izogibam še pomarančam in limonam, ki naj bi povzročale, da ima otroček vneto rito.

clock-img

21.05.2008, 12:49

clock-img

Solero

pencil-img

466

Jej, jej, jej!! Vse po vrsti!! Jej zdrave in polnovredne obroke z dobrimi maščobami.
Koliko pa je star tvoj dojenček?

V začetku se nekaj časa izogibaj jedem, ki napihujejo in močnim začimbam, potem pa počasi vso hrano.
Pa veliko pij tudi čaja za dojenje ali za otroke, ker preprečujejo krče pri otroku.
Če se še kaj spomnem, pa napišem.

clock-img

21.05.2008, 12:52

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Če samo pomisliš, kaj si v porodnišnici dobila za jest, lahko vidiš, da ni neke dijete. Jaz sem pri prvem user posted image  na začetku pazila samo pri jedeh, ki so napenjale, po dveh mesecih pa sem jedla vse. Sedaj pri drugi user posted image  pa sem že od začetka jedla vse, ker nismo imeli nobenih težav ne pri prvem in ne pri drugem user posted image .

Najbolje je, da se zdravo prehranjuješ in seveda zadosti piješ. Če boš pa ugotovila, da ima otrok kakšne probleme, pa boš takrat poiskala krivca. Pa vedno ni hrana tista, ki otroku povzroča probleme.

Pa še nasvet: čim manj komplicirat user posted image .

clock-img

21.05.2008, 12:54

clock-img

Anonimen

Zdaj je star en teden pa se se mal lovim kako pa kaj.Recimo pila sem sadni čaj malo sladkan in en dan je bil tamav cel popoldne tečn skoz jokal skoz bi bil prkloplen pa so mi pol rekli da je mogoče ta čaj bil kriv tko da ne vem.Navajamo se se in ne veš še kaj mu pase pa kaj ne.Ne bi pa rada da bi imel krče  po nepotrebnem.

clock-img

21.05.2008, 12:58

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Vse

clock-img

21.05.2008, 13:45

clock-img

max81

pencil-img

3273

jest jem vse

clock-img

21.05.2008, 14:08

clock-img

racman2

pencil-img

151

Jst pa nisem jedla vse, ker jo je začel zvijat par dni po tistem, ko sva iz porodnišnice prišla. Pila sem čaje ala Bebi, iz kumine, janeža, kamilice. Pa še komarček in čaj za dojenje.
Od hrane ji pa marsikaj ni pasalo.
Zdej je stara 4 mes pa jo že tri dni napenja in joka, ko user posted image prdi zato, ker sem jedla marmelado iz jabolk in suhih višenj, danes sem pogruntala, da je to to.
Srečno

clock-img

21.05.2008, 14:15

clock-img

piko12

pencil-img

636

Napenja pa zvija tud dojenčke, ki so na AM, tako da čim manj kompliciraj.

clock-img

21.05.2008, 14:20

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Tudi jaz jem vse. Prve 14 dni mi je tašča nosila južno in je tut tko mal gledala, kaj kuha. Ko sem začela sama kuhat, sam pazila sam na to, da ni blo preveč začinjen. Še vedno se izogibam arašidom in orehom. Drugače pa kr vse.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

21.05.2008, 14:44

clock-img

srki

pencil-img

9222

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Vse



A tudi fižol oz. pasuljuser posted image .

Moja kolegica je drugače tudi vsega po malo jedla. VSaj na začetku. SEdaj normalno. Fižola pa itak ne marauser posted image

clock-img

21.05.2008, 16:48

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Jem vseuser posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

21.05.2008, 19:52

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Jej vse, potem pa če opaziš da dojenčku kaj škoduje(napenja) se pač temu izogibaš.

Jaz sem jedla tudi fižol, se mi je tolk luštalo fižola, da nisem izdržala, ampak sem bila psihično priprvavljena, da ga bo ponoči zvijalo, pa je ravno tisto noč spal ko bubicauser posted image Mu ni nič škodilo. Našega je napenjala zelena solata in gobe, ta starejši pa ni škodilo nič.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

21.05.2008, 22:20

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Jem vse. Fižola in druge hrane, ki napenja, že itak nimam preveč rada, pa je pojem zelo malo.
Mali je sicer nekaj časa imel krče, ampak čisto neodvisno od moje prehrane.

clock-img

21.05.2008, 22:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem