cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj je zdej že spet to?

clock-img

25.08.2005, 15:37

clock-img

povhek

pencil-img

100

Živjo mamice!

Pri meni se vedno najde kaka težava, pa sem se veselila, da jih bo z porodom konec, ampak očitno ne!!

Zanima me :( če ima katera od vas podobne problemčke?
Imela sem carski rez pred dvema mesecema, M -sem dobila normalno, res da je špricalo iz mene ampak smo nekak preživeli.Tudi prvi pregled po porodu imam že za sabo,... zdej se je pa začelo.Najprej sem imela slabo vodo(ful bakterij- od česa???),pa zvedla sem da imam na desnem jajčniku cisto (še to za povrhu), zdej me pa še:(( na levem delu trebuha čisto ob šivih boli.

A mi lahko katera pove kaj bi to bilo? Vse mi gre narobe!!Še dojiti sem mogla nehat zaradi tistih tablet za bakterije, ampak ok. vsaj bolečin se znebim za 12 ur.

Čisto sem ze obupana.Še dobro, da mi Nik polepša dan vsakič ko se nasmeje!!!Je res pravi sonček.

clock-img

25.08.2005, 21:40

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Najbolje, da se oglasiš pri tvojem ginekologu.

clock-img

25.08.2005, 21:46

clock-img

Anonimen

Za tiste bolečine okrog šivov se meni zdi, da se pojavljajo v določenem delu meseca, v določenem delu mesečnega ciklusa. Zdaj ne vem, ali je to ovuklacija ali tik pred M, ampak vem, da se meni vsake toliko časa to naredi in imam na sumu, da je to nekaj takega. Sicer pa naj te "potolažim", da mene po trhe letih in pol po CR še vedno trebuh boli, od znotraj, tam nekje, kjer naj bi bili šivi. Ampak to ne vse, zelo različno je menda, tako dolgo pa verjetno samo mene. 2 meseca po CR sem jaz komaj prišla malo k sebi, da sem brez skrbi lahko šla na sprehod.
Tako da, jaz bi rekla, da se prijavi na pregled, nikamor pa se najbrž ne mudi. Je še vse precej sveže.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem