cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj je to

clock-img

23.12.2007, 14:45

clock-img

anita1984

pencil-img

114

sem 5 mesecev po porodu-carski rez
do pred pol meseca sem dojila polno, sedaj pa samo ob večerih dodajam zgolj zaradi občutka, da ne zaspi lačna....
M še nisem dobila, se pa mi občasno pojavi rjavkasto rdeč in rjav izcedek, ki traja več dni-kaj je to???

clock-img

23.12.2007, 15:32

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Mogoče se telo pripravlja na menstruacijo. Pri meni je bilo podobno - nekaj dni sem imela občasno rdečkast izcedek, kak teden po tistem pa voila - menstruacija user posted image .

clock-img

23.12.2007, 16:43

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Meni se je to zgodilo prejšnji mesec - dva dni sem imela rdečkasto rjav izcedek. Pa še nimam menstruacije. Po mojem se res telo spet vzpostavlja v prejšnje stanje, pa hormoni delujejo ipd. Kaj vem, samo upam, da še kako leto ne bo "tete."

clock-img

24.12.2007, 23:09

clock-img

ninaintomaz1

pencil-img

51

tudi jaz sem 3 mesece po porodu dobila izcedek potem pa naslednji mesec nič in je tudi zdaj ko je mala že 6 mesecev stara še nimam hvala bogu.sem pa že šla po test v lekarno sem se ustrašla da ni kaj drugega

clock-img

02.01.2008, 21:21

clock-img

massylou

pencil-img

539

Od poroda naprej imam tudi jaz vsakič pred M rdečkasto-rjav izcedek. Traja 2-3 dni, potem pa, kot je treba.

Se mi ne zdi kak Big Deal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem