cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj je to?

clock-img

10.09.2008, 11:54

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Pozdravljeni!
Zanima me, če je katera imela podobno situacijo. Sem namreč 9 tednov po porodu, in opažam, da me že 2 dni ful bolijo kosti-sploh v ledvenem delu, od spredaj pa še jajčniki, bolečina pa je enaka tisti, ko se ti pripravlja da dobiš user posted image . Je že to ovulacija?Drugače pa dojim.

clock-img

10.09.2008, 15:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.09.2008, 16:13

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Najbrž čutiš krčenje maternice.



se podpišem. predvsem ko dojiš?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

10.09.2008, 19:52

clock-img

urška

pencil-img

3136

9 tednov po porodu bi morala maternica že bit v prvotnem stanju. se mi zdi, da se mora to narest do nekje 6. tedna.

clock-img

10.09.2008, 21:32

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

ja, maternica je že v prvotnem stanju...

sem pa tudi jaz 9 tednov po porodu in imam isti problem (pa ne dojim). Kosti menda bolijo, ker gre medenica nazaj skupaj in bo (upam) minilo v naslednjih mesecihuser posted image  (obrazčožitev babice).

Jaz si pomagam tako, da user posted image  hranim vedno v zelo udobnem počivalniku in ne na navadnem stolu... Spim pa na trebuhu, mi najbolj paše - oz. najmanj boli.
Srečno!

clock-img

11.09.2008, 08:51

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Kajajaka se strinjam s teboj. Jaz sicer moram it nazaj delat-24.9 in dokončat tistih 6 tednov pripravništva, ki mi je ostalo, in ne vem kako bom zdržala hodit in stat 8 ur. Pa ne vem kako bom z mlekom, ker imam mleko, polno dojim, in če mi otrok spi, si na vsake 2 ure moram mleko brizgat, drugač me dojke bolijo in dobim bulice v dojki in me začne v dojki zbadat. Ali imam pravico, ko bom delala, da si vsake 2 ure mleko izbrizgavam? Ali mi je dovoljeno, da dvigujem težke stvari-paciente, veliko hodim,.....?

clock-img

13.09.2008, 12:11

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Vsak dan imam močnejše bolečine, kot da imam srednje močne popadke, od sile mi že gre na bruhanje. Kaj ste vzele za bolečine. Naj povem, da dojim malo mogoče 1 do 2 krat na dan, ostalo si moram izbrizgat, ker je mala začela zavračat dojko. Dokler fajn teče iz dojke pije, ko pa se mora malo bolj potrudit, pa noče več pit in se začne dret.

clock-img

13.09.2008, 12:23

clock-img

hokejistka

pencil-img

905

pepa6 proti bolečinam lahko komot vzameš 2 lekadola- ne bo nič narobe. Če so bolečine takšne kot opisuješ, bi šla jaz na pregled k dežurnemu G.

Srečno!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem