cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj fantu za birmo

clock-img

28.04.2010, 16:02

clock-img

miška1

pencil-img

76

Živjo

možev nečak gre k birmi in nimam blage veze kaj kupit. Smo pa samo povabljenci.
razmišlala sem o denarnici in notri 20 eur. Se vam zdi to premalo? ideje dobrodošle.

lp

clock-img

28.04.2010, 16:26

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Jaz bi ziher dala denar! Ker fantu je sploh težko kaj kupit.
Mi gremo naslednji vikend na obhajilo, bomo tudi dali denar, pa mogoče zraven kaj malega, simboličnega. Gremo 3-je pa bomo dali 50 evrov, da "pokrijemo obrok" in da še kaj ostane.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

28.04.2010, 18:04

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Tudi meni se zdi najboljše denar,samo 20e se mi zdi premalo,ker tudi jaz gledam da pokrijem svoj obrok in da še mal ostane,sicer je to čist po tvojih finančnih zmogljivostih,ampak jaz manj kot 50 e tudi ne bi dala.

clock-img

28.04.2010, 19:45

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Definitivno denar - meni se tudi zdi 20 eur premalo predvsem ker je to nečak.

clock-img

30.04.2010, 08:14

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: miška1

Živjo

možev nečak gre k birmi in nimam blage veze kaj kupit. Smo pa samo povabljenci.
razmišlala sem o denarnici in notri 20 eur. Se vam zdi to premalo? ideje dobrodošle.

lp



Tudi mi smo letos povabljeni na birmo. K birmi gre od moje sestrične sin.  Dala bom denar. 50 ali 60 Eur v čestitko z malim darilcem (bombonjero ali nekaj takega).

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem