cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj cenejšega od herbalifa

clock-img

23.12.2008, 08:35

clock-img

xena3

pencil-img

12

zanima me, če katera ve ali se dobi kaj cenejšega podobno herbalifu. V DM-mu sem gledala razne pripravke v pomoč pri hujšanju. Sama sem bila zelo zadovolna s HB, vendar je to kar drago.

clock-img

23.12.2008, 09:01

clock-img

robinzon

pencil-img

500

Tudi muller ima celo polico tega.

clock-img

23.12.2008, 09:13

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

Ma ja, nekaj od tega kupi, saj je vse isti šmorn. Če se v glavi prepričaš, d ate nasiti, potem te. Vse je v glavi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

23.12.2008, 15:10

clock-img

aleksandra 78

pencil-img

78

Mišni, ne gre za to ali te nasiti ali ne. herbalife je visokokvalitetno prehrambeno dopolnilo- jaz ga ne prodajam. Sem farmacevtka in sem videla sestavo HF. Odlično. Torej ne poješ zajtrka an/ali večerje- toda telo ne trpi. Dobi hranljivne snovi- celo več, kot da si pojedla sendvič ali kar koli naredimo na hitro za zajtrk.

clock-img

23.12.2008, 20:52

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra 78

Mišni, ne gre za to ali te nasiti ali ne. herbalife je visokokvalitetno prehrambeno dopolnilo- jaz ga ne prodajam. Sem farmacevtka in sem videla sestavo HF. Odlično. Torej ne poješ zajtrka an/ali večerje- toda telo ne trpi. Dobi hranljivne snovi- celo več, kot da si pojedla sendvič ali kar koli naredimo na hitro za zajtrk.



Ja, ja, seveda.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

25.12.2008, 22:27

clock-img

Barbara_L

pencil-img

623

Mišni, zdele jih boš pa slišala (js sm jih tudi, ker sem strogo proti praškom&dopolnilom). Draga farmacevtka, sestavine so res neoporečne,vendar ne morejo nadomestiti procesa hranjenja. Enostavno povedano, ni naravno. Če bi bilo vse tako super duper, ne bi potrebovali mrežnega marketinga in opisovanja "fenomenalnih" izkušenj posameznic. Zadeva bi se reklamirala sama in vsi bi vedeli za njene pluse. Kot za sadje in žitarice. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem