cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj bi to bilo??

clock-img

18.07.2005, 21:33

clock-img

metaa

pencil-img

208

Sem 5 mesecev po porodu, že od 1. tedna pa dojim le delno- le po 2 dcl na dan. Menstruacije še nimam, vsaj po moje. Se mi je pa že 4krat kazalo, kot da se napoveduje. Vsak mesec zasledim za ene tri kapljice temnejše krvi, pa že misli, no zdaj pa bo, naslednji dan in ostale pa nič. Kaj menite da je to? A je pri kateri podobno?

clock-img

18.07.2005, 23:14

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Hm, kaj pa če bi vprašala dr.Pušenjaka na MONu? On bi ti po moje vedel bolj strokovno odgovorit, kaj bi to bilo.:zmeden:

clock-img

19.07.2005, 07:05

clock-img

Spicy Black

pencil-img

326

Jaz sem dva meseca po porodu pa imam isto. Že prejšnji mesec dva dni in zdaj en dan gostejša temna kri, da sem že rekla da je zagovoto :hudicek:, pol pa drugi dan nič več :zmeden:

Tudi mene zanima kaj je to..mogoče napoved :hudicek: - pa tudi jaz polno dojim....

clock-img

19.07.2005, 10:24

clock-img

metaa

pencil-img

208

Joj oprosti, Maxica, ampak kaj je to MON?
Sicer pa hvala za trud.:sloncek:

clock-img

19.07.2005, 12:53

clock-img

Anonimen

To je forum med.over.net. Tukaj maš link:




http://med.over.net/phorum/list.php?f=19

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem