cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jutri 17.9.2008 na novo

clock-img

16.09.2008, 08:36

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

A se mi pridruzi kdo pri locevalni dieti? Padam zev depresijo zaradi mojega zrtja, velika 175, 75 kilogramov sigurnih, tudi ce se nisem vagala, grozno, vse hlace kar naenkrat premajhne, slaufi okoli trebuha grozni, pocutim se grozno in mislim, daje pravi cas za hujsanje. Ce je kdo za, vas cakam in skupaj se bomo borile proti groznim dnevom lakote. cau, ljijana

clock-img

16.09.2008, 09:53

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Punca, kakšna ločevalna dieta nekaj?
Lepo pojdi migat nekam (pilates, fitnes, joga, aerobika, plavanje; vsakodnevni sprehodi po pol ure + 30 trebušnjakov zjutraj in zvečer....)
Zmanjšaj/prilagodi tiste obroke, ki ti ne ustrezajo glede na bioritem in prebavo.

Za tvoje podatke je namreč indeks telesne teže naslednji (vnesla sem podatek, da si stara 30 let, ker ne vem tvojih točnih let):
Vaš indeks telesne mase: 24,49
Stopnja prehranjenosti: normalna telesna teža
Torej ne rabiš hujšati, ampak le preoblikovati svoje telo. Za to pa zadošča MIGANJE.

Pamet v roke - naj te izučijo izkušnje tistih deklet in žensk, ki so z raznoraznimi dietami še vsakič dobile kile nazaj.  In še to: ja, po ločevalni dieti se kg lepo porazgubijo (primer sodelavca, ki je shujšal v 90-dnevni dieti iz 100 na 82 kg, kjer je tudi pridno se rekreiral, opustil pitje piva....).
A ko preideš NAZAJ na STARI življenjski vzorec se vse te kile vrnejo - in na žalost še dodatne z njimi.

clock-img

16.09.2008, 10:16

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

MA SEJ VEM, V SLUZBI DO 4 IN POL, DOMA TRIJE MAJHNI OTROCI, KAKSNA TELOVADBA, SAJ ZJUTRAJ NAREDIM TREBusnjake, ma manjka se drugo miganje, npr. tek, a za vse to rabim cas, oz. dabi se dan podaljsal za dve urci. Sej te diete so res zanic, mato je edino upanje, da zgubim pet kg, saj ne zelim vec.

Vseeno hvalaza nasvet.

Aja, glede let, si blizu, :))

clock-img

16.09.2008, 10:27

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Uh, ok... vse jasno! Priznam pa, da ko sem brala knjižico o ločevalni dieti, da sem gruntala, da bom potrebovala po 2 uri na dan, da si pripravim vso tisto hrano pa plan za naprej - zato se jaz nikoli nisem odločila za to user posted image

Kakorkoli - upam, da najdeš kakšno sotrpino, res je lažje, če se med seboj bodrite.
Malo sem poguglala, in našla naslednje forume, kjer se "ločevalni sotrpini" dopisujejo:
http://forum.smsdieta.si/discussion/53/86/90-dnevna-locevalna-dieta/
Pa tukaj še mogoče koga najdeš (imajo svoj forum):
http://www.cenim.se/164-a.html

ZDRŽI in SREČNO!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem