cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jok med dojenjem

clock-img

23.05.2008, 11:15

clock-img

palas

pencil-img

128

a ma še katera podoben problem: moj user posted image je med dojenjem prava tečnoba user posted image . prvi podoj zjutraj in zadnji zvečer je vse ok - je zelo lepo, podnevi pa je kriza : minuto dve vleče lepo potem pa jok, pa malo povleče pa spet jok,...... Potem ga dvignem da podre kupček, pa mislim da bo potem bolje, pa je isto. Res ne vem v čem je problem. To se mi dogaja zadnji teden. A je mogoče da so zobki na poti?

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

clock-img

23.05.2008, 12:14

clock-img

anny1

pencil-img

414

Zdravo, koliko je star tvoj user posted image ? Naša je to delala ko je imela krče, n pa ko je bila zaspana, če je predolgo pokonci pol tudi noče več jest, pa mal potegne pa jok, ker bi se samo crklala in ne jedlauser posted image , pol ji pa dam dudo in jo zibam pa zaspi. Sicer se še mal skrega sam pol zaspi a ene 15min pol pa je in gre nazaj spat.Lp 

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

clock-img

23.05.2008, 13:29

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Moja je tud tako jokala, ko je imela krče. Bolj ko sem jo pristavljala, bolj je jokala. Pol sem jo pa na trebušček dala ali ji malo pomasirala trebušček in je bilo boljše.

clock-img

25.05.2008, 21:53

clock-img

ksenjuša

pencil-img

29

glede na to da je star 4 mesece je možno da so ga začeli že zobki matrat,nekateri jih dobijo prej drugi pa kasnej,če bi bil mlajši pa bi to lahko bili krči vendar se mi zdi da je obdobje za krče pri njemu že mimo

_____________________________

gašper 11,03,2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem