cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

joga za nosecnice

clock-img

05.05.2009, 10:59

clock-img

Ylenia

pencil-img

163

zivjo punce!
jaz bi pa prav rada hodila na kaksno nosecnisko jogo, pa ne vem kam. torej prav mi pride karkoli v okolici kranja, škofje loke, medvod. ce katera pozna naj prosim napise.
sem bila ze pred nosecnostjo aktivna ampak zdaj bi pomoje bolj kot aerobiko rabila sproscanje pa anti stresno telovadbo;)

clock-img

05.05.2009, 11:26

clock-img

AinB

pencil-img

903

Jaz sem hodila v Devi center na Viču. Mogoče ti je malo daleč, ma je res fino.

clock-img

05.05.2009, 13:03

clock-img

totimato

pencil-img

189

"joga v vsakdanjem življenju". Sicer ni namensko za nosečnice je pa sproščanje za ljudi, ki joge niso vajeni.
Imajo tudi spletno stran in občasne brezplačne seanse v naravi.

lp

clock-img

19.05.2009, 22:56

clock-img

giotti

pencil-img

1675

Ja, zdaj poleti bomo pričeli z brezplačno vadbo Joge v vsakdanjem življenju zunaj na travi v Tivoliju, pa tudi v drugih večjih krajih po Sloveniji. Lahko se pridružite in delate po svojem občutku, ki vam DALEČ NAJVEČ POVE ... Je pa res, da programa za nosečke nimamo, ker noben ne želi prevzeti te odgovornosti. Saj veste, če bi bilo karkoli narobe, bi bila joga kriva, čeprav je tako zelo koristna ... Ampak takšni smo ljudje...


< Sporočilo je popravil giotti -- 19.5.2009 22:57:27 >

clock-img

15.06.2009, 20:46

clock-img

giotti

pencil-img

1675

Vabilo na brezplačno vadbo joge v parkih čez poletje:

http://www.joga-v-vsakdanjem-zivljenju.org/clanki/20090610001/

Srečno user posted image

clock-img

12.01.2010, 15:06

clock-img

Božička09

pencil-img

374

Ojla punce,


slučajno katera izmed vas hodi na jogo semle: http://www.sadhana.si/content/view/205/30/ ? Jaz bom vsekakor, vendar sem šele v 6. tednu, tako da bom še malo počakala ... user posted image

Kakšne so vaše izkušnje z jogo v nosečnosti?


Lp.

clock-img

25.01.2010, 01:32

clock-img

lotu

pencil-img

4

eja!
Moja prijateljica je v centru Ljubljane odkrila Agniyoga center - imajo tam tudi vadbo joge za nosečnice pa tudi postnatalno jogo z dojenčki (to se mi zdi kar luštno za potem, ko imaš otroka in se želiš malo sestavit nazaj)

clock-img

28.01.2010, 12:51

clock-img

Božička09

pencil-img

374

A res? Agniyoga mi je še bolj pri srcu, ker jih nekaj od tam poznam. Sem gledala cenik in so v bistvu še cenejši, kot zgornji - samo je urnik ob petkih, pa moram zdaj prepričati sodelavko, da bo ona vse petke delala popoldne. Huh user posted image

lotu, imajo v Agniyogi tudi omejitev za začetek vadbe 12t nosečnosti?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem