cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

je to normalno?

clock-img

24.02.2011, 21:31

clock-img

Nina 30

pencil-img

60

moj problem je tak,da me v dojkah ful peče na trenutke in zaboli v bradavicah kar huda bolečina na trenutke je katera imela podobno?????????po prvem porodu nisem imela mleka in nisem dojila,zdaj pri drugem pa imam problem,da mleko imam ampak mali mi non stop spi na prsih par krat poregne ostalo spi tak,da se dojka ne isprazni kot bi se morala?kaj pravite na moje težave,mela kira podobno?

clock-img

24.02.2011, 22:20

clock-img

lipikica

pencil-img

290

glivice! tako pekočo bolečino sem imela jaz, bolelo da nisem mogla spati na trebuhu. sem se mazala z daktarin gelom

clock-img

24.02.2011, 22:37

clock-img

Nina 30

pencil-img

60

in kaj to pomeni je to nevarno?

clock-img

25.02.2011, 08:44

clock-img

Lu

pencil-img

3181

Nina 30 pa imaš tudi trde dojke okol kolobarja?Ker jaz sem imela par dni nazaj tako. Ampak sva nekako zgurale. Pa nastavek sem uporabljala in je zdaj ok. + mazanje z kremo za bradavice od Aventa.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

25.02.2011, 17:48

clock-img

Nina 30

pencil-img

60

ne trde si okrog kolobarja!tak da res ne vem kaj je to

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem