cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

javorjev sirup

clock-img

16.08.2008, 15:47

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Živijo! Mene pa zanima, ali ima katera izkušnje s hujšanjem z javorjevim sirupom?

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

16.08.2008, 23:04

clock-img

Nobeden

pencil-img

29

A ga nobena ne uporablja? Tudi mene zanima.

clock-img

16.08.2008, 23:08

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Nikoli slišalauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

17.08.2008, 01:08

clock-img

mufi77

pencil-img

26

oj,
ja imam izkušnje, to sem delala na faksu (10 let nazaj). Skrtka kupiš sirup, na navodilu imaš napisan recept (mislim, da je žlica sirupa, limonin sok in noževa konica rdeče paprike, ne dam roke v ogenj, da je prav). Gre bolj za čiščenje telesa, ker v bistvu cel teden nič ne ješ!!! Se pravi, da postopoma nehaš jesti meso, nato testenine, nato zelenjavo in nato nehaš še sadje (ta prehod narediš v tednu dni, oziroma glede na to, kako dolg post želiš imeti, če je kratek je tudi odvajanje lahko krajše) in potem cel dan piješ to brozgo, od začetka je skoraj prijetnega, malo nenavadnega okusa (malo drugačna limonada), ko pa to piješ že tri dni, se ti začne rahlo gravžati... vsaj meni! Paziti moraš, da se v tem času klistiraš, drugače ostanejo strupi v telesu in te začne bolet glava in slabo se počutiš!!!! In ko nehaš s postom začneš nazaj postopno jesti, v obratnem vrstnem redu kot prej. Lahko pa imaš samo eno dnevni post, brez predhodnega izločevanja hrane; pač kot vodni dan, telo se malo odpočije od vsakodnevnih strupov in predelave hrane! S tem ne boš shujšala, no,v primeru, da ti gre kakšna kila dol, jo bnoš takoj nazaj dobila, ko boš začela nazaj jest.   Tako, upam da sem ti pomagala, če te pa še kaj zanima mi pa še piši, lahko tudi na Z.S  lp

clock-img

18.08.2008, 18:49

clock-img

ksenci

pencil-img

1778

mislim, da to ni zameuser posted image

clock-img

06.11.2008, 22:49

clock-img

SasMami2be

pencil-img

70

tisto opisano z javorj.sirupom in papriko in lim.sokom je Čudežni napitek, ki se uporablja pri doslednem izvajanju POSTA. user posted image
navodila so iz knjige Hrana in post-Pot prečiščevanja založbe Vale Novak
to NI shujševalna. ojej punce... ga sirjete.. user posted image user posted image

clock-img

07.11.2008, 15:23

clock-img

simin

pencil-img

166

res je, to je namenjeno postenju. in normalno se v takih primerih izgubi tudi nekaj kilogramov, pa naj bo to post z javorjevim sirupom, ali pa s čim drugim.
Post z javorjem traja 10 dni oz. naj bi trajal, če zdržiš.
je pa zadeva ogabno sladka, tako da ...za pogumne in vzdržljive!!user posted image

clock-img

20.11.2008, 00:33

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Moja sestra je včasih to konzumirala ... ene 10 dni, mislim da je precej kil izgubila, ampak počasi jih je dobila nazaj. Je pa fajn post s tem sirupom.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

20.11.2008, 00:38

clock-img

artista7

pencil-img

816

Kaj pa vem. Meni je tako sladek in čudnega okusa, da mi obrača želodec. Definitivno ni za vsakogar.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem