cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

javorjev sirup

clock-img

07.03.2008, 23:21

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Baje se ga uporablja za hujšanje. Mogoče kdo ve kako in kaki so učinki?
Ali bi mi to sploh prišlo v poštev, ker še dojim?

clock-img

08.03.2008, 01:54

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Slišala sem že, da se uporablja pri hujšanju - ne bi pa vedela ne o njegovih učinkih in nič, ker se ga ne poslužujem

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

08.03.2008, 08:05

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

Jaz sem pred leti naredila kuro z Badal mal sirupom. To je izvleček kanadskega javorja. V bistvu se naredi napitek iz tega sirupa, limoninega soka, vode ter mlete sladke paprike. Jaz paprike nisem dajala noter. Poleg tega napitka, ki ga spiješ cca 2,5 litra dnevno (5 obrokov po 0,5 litra) ne uživaš nobene druge hrane. Dodatno le piješ vodo, nesladkan šipkov ali metin čaj.  Kuro naj bi trajala 10 dni. Prvih 7 dni se telo očisti nadaljne tri dni pa naj bi šli kg dol.

Po 10-ih dneh imaš tri dni prilagajanja na normalno hrano, kar pomeni, da obrok napitka postopoma nadomestiš z jabolkom in potem z juho oz. lažjo hrano, da takoj ne zapacaš in obremeniš želodca.

Izgubila sem 7 kg. 2 kg sem potem dobila nazaj. Bolj kot izguba teže mi je bilo pa v zadovoljstvo, da se je telo prečistilo in sem se veliko bolje počutila. Naslednje leto in pol nisem vedela, kaj je glavobol ( pred tem sem imela skoraj vsak drug dan migrene) in sem imela več energije.

Samo počutje med kuro je bilo dobro, le po enem tednu sem se naveličala skoz istega okusa in sem sanjala o čem drugem, Res je pomembno, da redno piješ ta napitek, ker pri meni je prišlo do krize, ko smo šli na en hrib. Mi je ratalo slabo in vrtelo se mi je, ampak ko se popila je bilo uredu. Bil je napor in je telesu manjkalo hrane.

Med dojenjem jaz te kure ne bi delala.

< Sporočilo je popravil N & B -- 8.3.2008 8:06:59 >

clock-img

08.03.2008, 08:36

clock-img

karamela

pencil-img

645

A je možno to kuro uporabit samo za prečiščenje telesa?  Jaz ne želim shujšat oz. ne smem ker sem že tko ful suha, bi pa rada eno tako prečiščevalno kuro telesu naredila. A bi to šlo s tem sirupom, da ga pijem 5 dni?

clock-img

08.03.2008, 08:57

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

karamela: če se ne motim, je osnovni namen tega sirupa prečiščenje telesa. Če se ne motim to traja 7 dni. Malo sem že pozabila. Drugače pa tudi priporočajo, da se izbere en dan v tednu, ko imaš postni dan s tem sirupom. Poznam eno gospo, ki že nekaj let to prakticira.

< Sporočilo je popravil N & B -- 8.3.2008 8:58:08 >

clock-img

08.03.2008, 14:17

clock-img

caillou

pencil-img

1854

No, jaz sem poskusila z madal bal-om in lahko rečem, da je to čisti mater. Kapo dol pred tistimi, ki jim je s tem sirupom uspelo prečisti telo. Meni  je bilo po dveh dneh tega sirupa tako slabo, da ga še danes ne smem videti. Blek, pri meni res ni variante, da ga še kdaj zaužijem.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

08.03.2008, 16:28

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Če se prav spomnim, Madal Bal ni ravno namenjen hujšanju ... s tem sirupom se pripravimo mešanico za post, kar pa ni isto kot hujšanje. Vmes je treba piti ful tekočine, nesladkane čaje in vodo, drugo ne pride v poštev.

clock-img

19.02.2009, 19:41

clock-img

smuki

pencil-img

369

Ojla punce!

Zanima me, če se trenutno katera posti z javorjevim sirupom?
To zadevco sem odkrila že lani in sem bila nad njo ful navdušena. Sam post je kr naporen... sploh ko imaš kakšno krizo. Sem našla rešitev, tako da si nalijem v pol litrsko plastenko in jo imam skoz pri sebi in počasi pljuckam.
In tako sploh ni nobene panike. Tako dobro kot sem se lani počutila po tem postu se že dolgo nisem. Lani sem tud dosti shujšala s tem - 7 kg in ker sem potem še nekaj časa pazila, sem dobila dol še kilogram. Tud kasneje, ko sem začela normalno jest (v mejah seveda) kg niso prišli nazaj. Nekaj sem jih pridelala sedaj med zimo, pa še sprememba okolja (selitev), in jih je nekaj prišlo nazaj, žal.
No, in sedaj se končuje 3ji dan, in kr gre.
Me pa zanima, če je tu kakšna sotrpinka, da bi si delile "izkušnje"?

pa pa

clock-img

19.02.2009, 21:08

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jaz ga imam samo namesto cukra user posted image

clock-img

19.02.2009, 21:12

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

No, jaz sem poskusila z madal bal-om in lahko rečem, da je to čisti mater. Kapo dol pred tistimi, ki jim je s tem sirupom uspelo prečisti telo. Meni  je bilo po dveh dneh tega sirupa tako slabo, da ga še danes ne smem videti. Blek, pri meni res ni variante, da ga še kdaj zaužijem.



Se do pičice majčkene majčene čisto in popolnoma strinjam. Kot bi mi v možgane zlezla.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

19.02.2009, 21:14

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

IZVIRNO SPOROČILO: karamela

A je možno to kuro uporabit samo za prečiščenje telesa?  Jaz ne želim shujšat oz. ne smem ker sem že tko ful suha, bi pa rada eno tako prečiščevalno kuro telesu naredila. A bi to šlo s tem sirupom, da ga pijem 5 dni?




Če si tako zelo suha, si čisto dovolj prečiščena. Raje zmerno jej vse po malem, je najbolj zdravo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

19.02.2009, 22:47

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

če se hočeš samo prečistit oz detoxirat, obstajajo tudi druge varjante, precej bolj učinkovite kot pa nek sirup. da ti še težke kovine itd iz telesa ven spravi..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem