cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jajce

clock-img

14.05.2005, 11:06

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Ajša je stara en teden, jaz pa se obremenjujem s tem, kaj lahko pojem in kaj ne, da je ne bodo matrali krči.
Saj vem, vsega po malem, ampak ali lahko tudi pečeno jajce? En jajček, no? Kaj pravite?

A jeste tudi hrano, ki ji dodate kocko- npr. juha iz kocke, omaka svinjske pečenke v kocki, vegeta...

clock-img

14.05.2005, 11:21

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla
ne obremenjuj se preveč s hrano. Vem, da zeliš mali najboljše toda vseeno. Probaj jajce in boš videla...če ji bo povzročil krče boš pač nehala. Drugače se boš še dolgo dolgo branila dobre hrane.

Jaz sem se odrekla le svinjine, pa mala ni imela nikoli krčev ali drugih problemov. Jedla sem vse sadje in vse ostalo. Sicer smo pa že v porodnišnici dobili vse na meniju...od solate do kivija in breskev.

Bolj ko se boš obremenjevala, slabše bo zate in za malo.

clock-img

15.05.2005, 22:25

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Ne vem zakaj bi te eno jajce škodilo, kocka je pa nekaj drugega, mi smo imeli praznovanje, pa sem skuhala juho in sem vanjo dala kocko, ker se mi je zdela nekam švoh, je tako smrdel njen drekec, pa je imela že več kot 2 meseca.
Svinjine in kocke bi se jaz odpovedala vsaj prve 3 mesece.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem