cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jagode v jogurtu

clock-img

08.04.2005, 11:44

clock-img

borci

pencil-img

106

kako je z jagodami in ostalim jagodičevjem v jogurtih in skutkah (npr. fructzwerge)? so tud tuki alergene al ne. kdaj ste začel dajat jagodne fructzwergeje? problem je seveda, ker sta v vsakem vsaj 2 lončka jagodnih.:zmeden: lp

clock-img

08.04.2005, 11:50

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Te jagode so precej predelane, v bistvu je džem notri (tisto o celih jagodah lahko sanjaš, oz. tam kjer so, so fino obdelane, a bi se tebi obdržale, če bi jih sama v jogurt zmešala pa zaprla?). Jaz sem tisto po 8. mesecu dala, svežih jagod pa ne. Breskve v skuti pa že prej. Pri 7. mes.

clock-img

08.04.2005, 16:55

clock-img

BUČKO

pencil-img

286

Mi ze drugi teden jemo fructwerge:sloncek: vsak dopoldan ob 10pa ni bilo še nič narobe.:kuza:

clock-img

08.04.2005, 17:00

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ja kdaj pa je priporočljivo, da otroku daš sveže jagode???

lp

clock-img

08.04.2005, 18:19

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Menda pred 1 letom ne bi dajal. Moja Lana jih je prvič jedla junija, rojena je pa marca, torej 1 leto in 3 mes., pa je dobila pikice, veliko pikic..... Ta velik ni imel nikoli alergije, pa jih je jedel pred 1 letom.

clock-img

09.04.2005, 14:14

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

ja Gina ...jst sem jih tud Zari dala pred kratkim samo za probat,pa je bla tud malo pikasta,ravn tako po kiwi-ju!!

clock-img

09.04.2005, 14:15

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

aja borci, se to... fruhtzwerge in sadne jogurte-vse po 7 mesecu...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem