cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jagode in ostalo sadje

clock-img

27.05.2006, 22:22

clock-img

kaja29

pencil-img

187

hojla
saj verjetno ste o tem že pisale, pa ne najdem
a lahko jaz jem jagode, češnje... ker dojim
nakje sem zasledila, da so alergeni in dalje pa ne vem
al jih jaz ne smem al jih otročku ne smem dat ko bo začel z gosto hrano
pomoč prosim

clock-img

27.05.2006, 22:26

clock-img

benika

pencil-img

7793

Kar poješ ti, dobi skozi mleko otrok. Jagode so zelo alergeno živilo in se ne priporočajo do otrokovega 1. leta. Zato jih jaz ne bi jedla.

clock-img

27.05.2006, 22:52

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Na to vprašanje sem vprašala patronažni in odgovorila je tako, da naj prvo eno jagodo poskusim in vidim kako bo mala user posted image potem reagirala. Če bo nasl. dan ok, potem lahko pojem. Sama bom probala, ker mi jagode ful luštajo, user posted image

clock-img

28.05.2006, 07:02

clock-img

April

pencil-img

5459

jaz sem jih jedla. Ni bilo nobene reakcijepri user posted image .

clock-img

28.05.2006, 07:39

clock-img

ada2

pencil-img

7402

jaz jem vse in ni reakcij. probaj, pa boš vidla kako bo.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

28.05.2006, 09:58

clock-img

Anonimen

nam je dietetik zdravnik razlagal da se pazi kaj se poje do 3 tedna, potem v četrtem tednu otrokove starosti pa počneš vse sveže sadje in zelenjavo počas vpeljevat pa da vidiš če je kaka reakcija. tut jagode naj ne bi ble problematične če jih seveda ne poješ eno kilo. če jih je pa nekaj v sadni kupi pa ne bi smel bit problemov. tabol da jih probaš pa boš vidla če bo kaka reakcija

clock-img

28.05.2006, 12:41

clock-img

livia

pencil-img

2395

Meni je pediatrinja, ki je hkrati tudi alergolog rekla naj jem vse. Se pravi vse, kar mi paše. Edino agrumov si še ne upam, pa kakega ananasa tudi ne, čeprav ne vem zakaj. Jagode in češnje sem pa že jedla in ni bilo nič naroče. Sicer za prvič ne rabiš pojest obojega po kilo, ampak skodelico pa lahko. Potem pa opazuj otroka, če bi ga kaj napenjalo.

clock-img

28.05.2006, 14:57

clock-img

kaja29

pencil-img

187

bom pa res po malem probala, ker mam ful rada pa danes sva tud marelice kupla,
jami, še bi mami
sam da mali res ne bo kaj

clock-img

29.05.2006, 12:45

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Meni je pediatrinja odsvetovala uživanje jagod in arašidov, ker naj bi bila najbolj alergena od vse hrane. Potem sem pa opazila, da ima naša ene čudne pikice in flekce po ličkih, če jem kaj čokoladnega ali karkoli z oreščki (orehi, lešniki,...).

Pomoje je najbolje, da najprej poskusiš z majhno količino, potem pa opazuješ otroka. Če ni nič, naslednjič pojej več in opazuj....

clock-img

29.05.2006, 15:44

clock-img

soncka

pencil-img

102

Ojla punce,

to vprašanje je tudi mene zanimalo. Sem se mislila kar odpovedat jagodam, ma sedaj bom pa verjetno vseeno poskusila.

Kaj pa menite o paradižniku? A velja isto? Jaz imam v glavi da je tudi paradižnik alergen, meni pa ful fin.
user posted image
Pozdravček.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem