cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jabolčni kis

clock-img

05.11.2005, 07:06

clock-img

sarči

pencil-img

370

Lotila sem se piti jabolčni kis,pa me zanima kako ga ve pijete?
Jst ga pijem zjutro 2 jedilni žlici,pa mi je rekla prjatelca da je treba 2 majhni žlički 3x na dan z medomuser posted image
Kako ga ve pijete,če ga sploh katera?

clock-img

05.11.2005, 08:55

clock-img

Anonimen

Jaz ga ne pijem, ga pa moja mami, vsako jutro da v vodo en curek kisa in še večkrat čez dan, kadar pije. Včasih si pripravi kar plastenko 1,5 litra vode in kisa in pije ves dan po malem. Meda ne uporablja.

clock-img

05.11.2005, 09:11

clock-img

Anonimen

Nekaj se spomnim, da sem enkrat pila ta kis, kao za ohranjanje telesne teže. Mislim, da sem zjutraj v kozarec vode dala eno žlico jabolčnega kisa.

clock-img

05.11.2005, 11:58

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem včesih pila zjutraj na tešče v vodo sem dala žličko kisa.Prebavo sem imela res ful dobro,samo čez nekaj časa se mi je tako zagabil,da mi je šlo na bruhanje,ko sem ga povohala.Še zdaj ne morem jabolčniga kisa v solati met,ker se mi gabi.

clock-img

05.11.2005, 15:20

clock-img

sarči

pencil-img

370

Aha,a pol je med brez veze pit,samo kisuser posted image  Pa a res pomaga za hujšatuser posted image Je res da skrči želodecuser posted image

clock-img

05.11.2005, 17:18

clock-img

rikica

pencil-img

294

Med si dajo zraven,da ni tako ogabno-pomoje.Samo s tem se verjetno ne shujša,malo pa ziher pomaga,ker je prebava porihtana.Da bi se pa želodec skrčil pa nimam pojmauser posted image lp

clock-img

05.11.2005, 17:37

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Za prebavo je dober večkrat na dan pomalo in še to zmešan z vodo. Ureja prebavo in krči želodca.

clock-img

05.11.2005, 18:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem