cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izpuscaji samo popoldne

clock-img

04.04.2006, 19:41

clock-img

maya**

pencil-img

29

lepo pozdravljene

moji mali miski pa se dogaja naslednje. zjutraj izpuscajev skoraj ni popoldne pa so kar vidni. res je, da to opazim zvecer, ko jo pripravljam za spat in je ponavadi ze sitna in jokava in je cela bolj rdeca od joka. zares ne vem katera hrana bo lahko bila, saj ze vse dalj uporabljam. zanima me ali je mozno, da jih dobi od vrocine. sedaj je zunaj ze zelo toplo in pogosto opazim ko prideva s sprehoda, da je cisto vroca. izpuscaje ima samo po hrbtu in prsnem kosu.
danes jo gledam vsakic, ko jo previjam in do zdaj se ni imela vidnih izpuscajev. me zanima kako bo zvecer pred kopanjem.

hvala za odgovore. pozdravcek

_____________________________

maya

clock-img

04.04.2006, 20:24

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Mogoče ji je pa res vroče in se poti.
Naš dobi majhne rdeče izpuščajčke če mu je vroče.

clock-img

04.04.2006, 23:04

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Verjetno ji je res prevroče. Poskusi jo manj oblečt - na soncu je že fajn toplo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem