cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izpadanje las

clock-img

29.01.2006, 12:47

clock-img

copka77

pencil-img

158

ali so tudi vam tako mocno izpadali lasje po porodu? kdaj se je to umirilo ?? ce sploh...

clock-img

29.01.2006, 13:09

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Ja full so mi izpadali približno 6m po porodu. Zdaj pa se je stanje umirilo.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

clock-img

29.01.2006, 13:27

clock-img

Anonimen

Meni so izpadale kar 4 mesece skupaj,tako močno,da me je bilo vsakič groza umiti lase.Potem se je umirilo in začuda sploh nimam redkihuser posted image

clock-img

29.01.2006, 14:09

clock-img

fricka

pencil-img

751

Nekje po 4. mesecu se začne izpadanje umirjati. Zdaj, 8 mesecev po porodu imam zopet normalno goste lase.

clock-img

29.01.2006, 16:59

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Meni pa nič user posted image user posted image   To vem, da radi izpadajo, ampak zakaj??

clock-img

29.01.2006, 17:53

clock-img

Irena88

pencil-img

229

Joj groza men tud full izpadajo, imam občutek, da čez mesec ne bo nič več na glavi ostalo. Pojma nimam kaj lahko nardim.user posted image

clock-img

29.01.2006, 18:01

clock-img

NENAJANI

pencil-img

922

Kupite si šampon in ampulice proti izpadaju las Vichy.  Dobi se samo v lekarnah, je malo zasoljena cena ampak pomaga pa full.  Men so tud izpadali, pa mi je za to sestra povedala, ki je rodila 5m pred menoj.  Pa še lasi so mi full zrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

clock-img

29.01.2006, 18:22

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Meni so začeli izpadati pri 4 mesecih in kar veliko izpadali pbl. dva meseca, zdaj pa se mi zdi, da se stanje umirja.

clock-img

29.01.2006, 20:54

clock-img

urši77

pencil-img

621

Meni pa ne da mi samo lasje izpadajo, ampak so se mi noro začeli "kvariti" zobje in dlesniuser posted image user posted image user posted image
A, ja smo 4,5mes po porodu.

clock-img

30.01.2006, 08:48

clock-img

zita

pencil-img

296

UH, tudi meni izpadajo lasje. Pa še dolgo imam in se mi zdi, da bi morala kar s sesalcem hoditi po stanovanju. ko si lase umivam, jih naberem za izdelavo ene lasulje. Jaz tudi upam, da se to čimprej konča, sem 3 mesece in pol po porodu.

clock-img

30.01.2006, 12:45

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Meni so začeli izpadati kakšne dva meseca po porodu, izpadanje pa se je končalo kakšen mesec nazaj (4,5 mesecev po porodu), malo pred tem, ko sem dobila prvo M po porodu (kljub polnemu dojenju). No vsaj za nekaj je bila dobra user posted image .

clock-img

30.01.2006, 21:35

clock-img

MajaPRO

pencil-img

398

4m po porodu so mi začeli izpadati, pa mi še zdaj (5,5m po porodu). Lase si umivam s šamponom Fitoval, ki krepi lasne korenine. Upam, da bo kmalu bolje.

clock-img

06.02.2006, 21:39

clock-img

blazka

pencil-img

554

Tudi meni so lasje ful izpadali, sam so me že prej na to opozorili, tako da ni bil tak šok. Mi je šlo pa ful na živce, k so bli povsod moji lasje (še dobr da imam kratke). Zdej po 8 mesecih pa se mi zdi, da je bolje.
To se baje dogaja zato, ker se življenjska doba las malo zamakne. V nosečnosti so lasje bolj bujni in gosti (ker jih več naenkrat "korenine poganja"), po porodu pa se ta cikel zaključi in zato jih toliko naenkrat izpada. Tako nekako, laično povedano...sem prebrala enkrat v eni reviji.

LP

clock-img

07.02.2006, 19:44

clock-img

uma

pencil-img

313

Meni tudi grozno ispadajo. So začel nekje , meseca po porodu. Tud lahko sam s sesalcem okoli hodim. Lasje so vsepovsod. Da ne povem kako grozno je ko si jih umivan. Ker so še dolge sploh več zgleda. Me je kar groza ko se spravim šamponirat. In pol še ko češem gre še ven. Upajmo da mi jih še kaj ostane.


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

clock-img

07.02.2006, 19:47

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Ja. Men so so ene 5 mes, se ne spomnem točn...pol ti pa spet začnejo k shodi user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem