cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izpadanje-barvanje las?

clock-img

31.01.2007, 16:07

clock-img

bonbončica

pencil-img

87

Živjo

Mene pa zanima, če je dobro da bi se šla zdele lase barvat, namreč sem 5 mesecev po porodu in mi kar dosti izpadajo. A je mela kera tako izkušnjo? Ne da se mi več čakat na novo frizuro user posted image

lp

clock-img

31.01.2007, 16:22

clock-img

ZALA ADL

pencil-img

116

Tudi jaz sem pet mesecev po porodu, pa mi tudi ful lasi odpadaja. Tudi jaz nisem mogla več čakat, tako da sem si že dvakrat dala pramena na narastek. Mam sošolko za frizerko, pa je rekla da je to šok od poroda, pa da bodo nehal odpadat približno šest mesecev po porodu.

clock-img

31.01.2007, 17:38

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Razlika med barvanjem las in prameni je v tem, da če si pobarvaš lase, ti to lahko posledično vpliva tudi na lasišče, saj barvo nanašaš direktno na lasišče. Če pa si daš pramena, pa barva nanašaš samo na lase, približno 1 cm od lasišča, s tem manj škoduješ že tako obremenjenim lasnim koreninam.

clock-img

31.01.2007, 20:19

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ti se kar pobarvaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

01.02.2007, 19:31

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Jaz sem bila pri frizerju 2 meseca po porodu, sem se precej ostrigla. Sem se hotela tudi pobarvat, pa mi je odsvetovala, ces, da mi bo se zal, ker bom ful unicila lase.

Pa se kako prav je imelauser posted image user posted image . Jaz, ki imam drugace ful goste, naravno skodrane lase, sem se mogla sedaj, eno leto po porodu, ceprav se nisem barvala, spet skoraj na kratko odstrici, ker imam tako svoh lase, unicene, izpadajo miuser posted image , v glavnem, po mojem je treba pocakat, da se stvar s hormoni normalizira, kar pa zna trajatuser posted image .


clock-img

06.02.2007, 17:31

clock-img

tejcka

pencil-img

67

Jest sm se pobarvala 3 mesce po porodu, pa je blo vse ok. Če imaš smolo, ti bodo lasje izpadali tako ali pa drugače, če pa imaš srečo pa ne...... Men so minimalno (že trkam). Izber si le dobro frizerko oz. nej uporab dobro barvo, kajti obstajajo razlike v kvaliteti..... boljši frizerji uporabljajo boljše barve, boljše tehnike barvanja in so posledično tud dražji..... slabši frizerji pa slabše barve........ in so zarad tega tud cenejši...... Žal.

Uživaj v novi barvi in frizuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

LPT

clock-img

18.02.2007, 10:59

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Jah, ne moreš vedet, ali bi bilo z barvanjem kaj drugače.

Sicer pa za lase priporočam negovalne ampule od Johna Friede. So 3 v pakungi, prav za poškodovane in švoh lase. Jih ful okrepi. Za konice pa Klas silikonske kapljice.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

18.02.2007, 11:12

clock-img

flower power

pencil-img

191

Jaz sem šla k frizerju 1 mesec po porodu pa je blo vse čist kul. Nič mi ne izpadajo.

clock-img

25.02.2007, 09:25

clock-img

Arabela

pencil-img

2245

Jaz sem se redno barvala med nosečnostjo in tudi po porodu 1x na mesec.. lase mi tudi ful izpadajo, ker mi med nosečnostjo niso in sem ji imela ful viška.. sedaj se stanje normalizira...
Je pa odvisno pač kakšne lase imaš...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

clock-img

26.02.2007, 22:34

clock-img

solatja

pencil-img

952

js sm se barvala kake 2m po porodu pa tud ostrišt sem se mogla. zdej, pri skor 8m od moje ljube user posted image , pa mi tok rastejo mali lasi pri glavi, da mi je kolegica, ki me je barvala (barvo sem kupla od frizerja - ful cenej - 10eurov za 2x!!! sam veze je treba met user posted image user posted image ), torej, kolegica je rekla, da mam gostejše, ko pa ona!!!!
lasom se po porodu kr mal strga: najprej izpadajo ko nori (moji še vedno kr precej), pol pa začnejo še bol rast. ena si je baje mogla umislit frufru zarad teh novih las user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to pride, ta bujna rast pr men kakih 7m po porodu!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.02.2007, 12:11

clock-img

bonbončica

pencil-img

87

Krfjolca!!!

Kje se pa da kupit te ampule od Johna Friede? Pa so drage?

lp

clock-img

27.02.2007, 12:35

clock-img

SanjaS

pencil-img

366

Ne bom ti nič solila pameti, da delaj tako ali drugače...a meni se je enaka katastrofa dogajala vsakič..

Priporočam ti nov look s kratkimi lasmi, meni se ne splača barvat, ker ne bom imela kaj barvat- no, vsaj če sodim po dosedanjih izkušnjah z izpadanjem las po porodu..user posted image

Po kakšnem letu se mi je stanje normaliziralo, a se mi potem ni dalo puščat dolgih las iz drugih razlogov.

clock-img

28.02.2007, 16:15

clock-img

Anonimen

Jaz si med nosečnostjo nisem barvala las, pa tud odpadal mi nič niso. So mi pa začel odpadat 3,5 mesecev po porodu in to kar precej (grozn za videt). Ko je bil Val star 4 mesece sem se pa pobarvala in se mi zdi da mi ne izpadajo več tolk. Drgač mi pa ne škodi da mal odpadejo k jih mam na tone.

LP

clock-img

10.03.2007, 21:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.03.2007, 23:27

clock-img

diva 4

pencil-img

1199

Sončica je zadela bistvo user posted image .

clock-img

16.03.2007, 21:20

clock-img

gogi73

pencil-img

60

Meni tudi lasje izpadajo in me je včasih kar malo groza, ampak sej se baje stanje vzpostavi nazaj. Sem pa bila tudi že pri frizerju ampak samo na striženju. Barvam si jih bolj poredko, ko pa si jih, kupim barvo brez amoniaka od Matisa. Imam temno rjave lase, tako da potem svetlejši toni ne pridejo v poštev, ker potem je treba že amoniak.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem