cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izguba trebuha

clock-img

11.06.2007, 18:33

clock-img

slumpo

pencil-img

546

mene pa zanima kako oz. na kakšen način naj zgubim ta mlahav trebuh po carskem rezu. 3 mesece sem že mim pa imam še vedno kar nekaj bušija...prosim za nasvet..

clock-img

11.06.2007, 18:35

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Te bom verjetno razočarala. user posted image  Zdravilo se imenuje Trebušnjaki. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

11.06.2007, 18:43

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Al pa kak lepotni poseg, tko, na hitro... da ne zgubljaš časauser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

11.06.2007, 18:44

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Pa ne sam trebušnjaki ampak kombinacija:
- zdrava uravnotežena prehrana
- vaje ki ti pospešijo srčni utrip (aerobika, tek, kolesarjenje)
- vaje za trebušne mišice (po domače trebušnjaki)

To je to.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

11.06.2007, 18:46

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

user posted image user posted image user posted image user posted image

Prava tema zame user posted image ... sem kar hitro prišla na staro težo, pa v stoječem stanju tut nič ne visi, ampak ko se pa vsedem pa blup blup blup - 3šlaufki user posted image user posted image user posted image 6m po porodu...
Pojma nimam, kako se jih znebit, ravnokar jem sendvič user posted image user posted image user posted image
Ne sam res...bo potrebno dost delat - danes naredim 33trebušnjakov pred tuširanjem!

clock-img

11.06.2007, 18:51

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Zakaj pa glih 33user posted image  Zato, ker maš tri šlaufe?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

11.06.2007, 18:59

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Ja, user posted image , nekje je pa treba začet! Kolk pa ti predlagašuser posted image user posted image

clock-img

11.06.2007, 19:19

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Kolk pa ti predlagašuser posted image user posted image



Nič. Ker že ena je napor. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

12.06.2007, 05:57

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ko bi imela voljo to počet vsak dan, bi imela že davno ploščad trebuh, kere pa se pripravljam na trbušnjake kot bolan srat, je pa posledica šlaufuser posted image .

A kolesarjenje tudi pripomore k zmanjšanju trebuha. Moram še danes po kolo k sestri, svojega si kupujem že ene tri letauser posted image user posted image .

clock-img

12.06.2007, 06:50

clock-img

puncica

pencil-img

9847


IZVIRNO SPOROČILO: srki

A kolesarjenje tudi pripomore k zmanjšanju trebuha. Moram še danes po kolo k sestri, svojega si kupujem že ene tri letauser posted image user posted image .



Ja pomaga + trebušnjaki, pa ne 10 ali 33 pač pa vsaj tam okol 100 pa takih pravilnih. Sicer pa 33 je začetek ja user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

12.06.2007, 07:10

clock-img

srki

pencil-img

9222

Dajte mi povedat, tiste ki ste že strokovnjakinje v delanju trebušnjakov. Naredim jih 90, 3xpo 30, pa včasih se spomnim, sem čutila mišice, da me bolijo, kadar pa jih delam, me nič ne boli, tako da ne vem, ali sploh delam prav?

clock-img

12.06.2007, 11:02

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Po moje jih ne delaš prav, evo strokovnjakinje za trebušnjakeuser posted image :
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1528551
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1533177

LP


< Sporočilo je popravil puncica -- 12.6.2007 11:03:29 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

12.06.2007, 15:54

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Mene pa bolj zanima kako,oz.kdaj ,če sploh še kdaj dobit nazaj raztegnjeno kožo na trebuhu? Ne špeh in trebušno steno ampak kožo?user posted image  Jest imam kar fertah na trebuhu,me fejst skrbi če bo šla še kdaj nazaj. Zdele si še govorim sej bo,ko bom shujšala,ampak nisem zihr!

clock-img

14.06.2007, 07:08

clock-img

srki

pencil-img

9222

O, hvala punčica, paštetka, nisem vedela, da si tak stručko za tele trebušnjake. Ja, očitno jih ne delam prav, ampak ko sem brala članek od paštetke, se mi zdi vse tako zakompliciranouser posted image . In zakaj ima dihanje tako pomembno vlogo?

Boni, jaz se ukvarjam z isto težavo. Tista koža na trebuhu, nisem debela, še zdaleč ne, tista koža je pa katastrofa. Kot ena zavesauser posted image .

clock-img

14.06.2007, 07:25

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: srki

O, hvala punčica, paštetka, nisem vedela, da si tak stručko za tele trebušnjake. Ja, očitno jih ne delam prav, ampak ko sem brala članek od paštetke, se mi zdi vse tako zakompliciranouser posted image . In zakaj ima dihanje tako pomembno vlogo?

Boni, jaz se ukvarjam z isto težavo. Tista koža na trebuhu, nisem debela, še zdaleč ne, tista koža je pa katastrofa. Kot ena zavesauser posted image .



ma men se pa sploh ne zdi, ko se spraviš in si mal predstavljaš kako je paštetka to opisal, je prav enostavno, no ni glih, ker mišice delajo in posledično bolijo. Dihanje pa ima po moje pomembno vlogo zato, da ti mišicam dovajaš kisik in je potem tud lažje delat se mi zdi. Koža na trebuhu pa nimam pojma, enim se skrči, enim pa verjetno ne, potem pa pomaga sam kirurg po moje user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

14.06.2007, 07:51

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

punce taka je moja zgodba: kar 8 let po porodu, pa je nekaj trebuha še vedno ostalo. pa sem delala trebušnjake, pa manj jedla, pa velik vodo pila in kolesarila zraven. sem že vse probala. pa zgleda, da nekaj ga vseeno ostane. drugače je pa zadnjič ena zapisala eno dieto, ki pokače 100% rezultat. imenuje se MANŽRI.
ampak jaz se je nikakor ne morem držat.
kaj pa post? a ste kdaj probale?


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

14.06.2007, 08:13

clock-img

MarijaPo

pencil-img

1807

Jaz sem anoreksicna, pa imam se vedno (12 m po porodu) trebuh, no, sicer bolj majhen, ampak je.
Po moje ni problem samo v hrani, ker pol bi ti ostala tudi stegna in vse ostale obline. Po moje je problem v tonusu koze, ki malo visi. Menda se da to resit z masazami.

clock-img

14.06.2007, 08:32

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Jaz sem anoreksicna,



user posted image user posted image user posted image  In kaj še delaš doma user posted image user posted image  Pa če se ne motim, maš otrokauser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.06.2007, 08:44

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Tanikaa - če se prav spomnim si ti enkrat kupla tisto napravo za trebušnjake, pa me zanima kako napreduješ, a gre?
Sej jaz jo mam tud doma, ampak samo za perilo obešat user posted image user posted image user posted image user posted image  - čist sem neresna.user posted image

clock-img

14.06.2007, 08:45

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

tisto napravo za trebušnjake, pa me zanima kako napreduješ, a gre?




Čuj, je kar fajni okrasek za dnevno sobo, pa tudi prah ni glih komplicirano brisat z njega. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.06.2007, 09:08

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Čuj, je kar fajni okrasek za dnevno sobo, pa tudi prah ni glih komplicirano brisat z njega.




Ja sej. Ampak bo res treba se mal v roke vzet. Moj kar nekaj dela na njej in ima ful bolj trd trebušček. Mislim če bi vsak dan naredil samo 30 trebušnjakov (ampak pravilnih) bi se že poznalo.

clock-img

14.06.2007, 09:34

clock-img

puncica

pencil-img

9847


IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

punce taka je moja zgodba: kar 8 let po porodu, pa je nekaj trebuha še vedno ostalo. pa sem delala trebušnjake, pa manj jedla, pa velik vodo pila in kolesarila zraven. sem že vse probala. pa zgleda, da nekaj ga vseeno ostane. drugače je pa zadnjič ena zapisala eno dieto, ki pokače 100% rezultat. imenuje se MANŽRI.
ampak jaz se je nikakor ne morem držat.
kaj pa post? a ste kdaj probale?


Ne ne pomaga sam manžri, to je v paketu vsega tega:
- zdrava prehrana (pet zdravih normalnih obrokov na dan, ne se prenažirat)
- redna telovadba (vaje za trebuh + cardio vaje- da zašvicaš)
- jaz se še s kremco mažem od Vichy
- masaža trebuha (ščipanje, mazanje, drgnjenje,...)
po moje bi to bilo to in imaš ultra lep trebuščekuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem