cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izguba mleka

clock-img

21.06.2008, 11:25

clock-img

Anonimen

pozdravljene

ali se je kateri od vas naredilo da bi čez noč izgubile mleko zaradi stresa. jz sem 100% da sm ga zaradi fantove sestre, ker mi je poslala ful grozn sms. ker kao ji ne pustim hčerkice pestovati (pa do takrat jo je kadar koli jo je želela) od takrat naprej ji jo pa res nisem dala več. pa da nama je premalo za krst prinesla pa tko npr. sam kar je prinesla je hčerkici ne nama zgledal je pa tko kot da sva najhujša materialista. in sem se ful sekirala in skor čez noč mi je zmanjkalo mleka.
a se je to kateri od vas tud naredlo
hvala

clock-img

21.06.2008, 12:46

clock-img

lorch

pencil-img

685

meni je čez noč zmanjkalo mleka, ko sem se sekirala zaradi pregleda in sem bila pod stresom, tako da vem, da je možno ostati brez mleka čez noč, zaradi živcev. ampak jaz sem ga zelo hitro tudi nazaj dobila. ko sem se umirila, sem se dobro najedla, popila malo pivauser posted image in šla spat. v dveh dneh sem dobila mleko nazaj. res pa je da sem veliko počivala, pila dosti tekočine in dobro jedla.



_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

clock-img

21.06.2008, 14:39

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Mleko ne izgine kar tako čez noč ;)

clock-img

21.06.2008, 14:42

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Jaz sem ga zaradi ene stresne novice tudi izgubila čez noč, a sem se potem poizkušala kontrolirat in sproščat, pa veliko pit in počivat. In stanje se je v dveh dneh popravilo.
Ne obremenjuje s stakimi  osebami, ki imajo take egoistične izpade. Imej skoz v glavi, da ji ti nisi nič slabega naredila, a če išče težave tam kjer jih ni, je pač njen problem. Poizkušaj ne misliti na njo, pa ti bo veliko lažje. Očitno je neke vrste fovšija v ozadju, zato pusti to osebo, naj gre sama svojo pot, saj če je pametna bo že prišla z opravičilom do tebe, če pa ne, pa naj ostane tam kjer je. Pa srečno user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

22.06.2008, 16:17

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Mleko ne izgine kar tako čez noč ;)




Jaz tudi mislim isto.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

22.06.2008, 16:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.06.2008, 16:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.06.2008, 22:01

clock-img

Anonimen

a veste pod kakim stresom so ble mame v recimo pradavnini, ko je  kaka mrcina čakala pred jamouser posted image

ja čudno da smo preživeli tak dolgo, ko pa kar čez noč zmanjka mlekauser posted image

clock-img

23.06.2008, 22:19

clock-img

lorch

pencil-img

685

Upam, da ne boste zamerile, če vam povem, da sem ga jaz osebno izgubila čez noč in imam izvid od zdravnice kjer piše: "mamica nima mleka". Sicer sem ga kasneje res v dveh dneh dobila nazaj, ampak najprej sem ga izgubila.
Pri meni sta pred tem bili dve babici in obe sta videli, da je bilo mleka ogromno, potem pa naenkrat nič. Naredili so mi kontrolo dojenja, tehtali otroka, pumpali  mleko, pa ga ni bilo, zato prosim da se ne norčujete iz tega, ker je bilo že brez takih komentarjev dovolj mučno, saj na koncu me bo še katera prepričevala, da sem ga imela pa ga nisem vidla, al kaj?user posted image No, mleko se je vrnilo, ampak je kar precej časa trajalo, da ga je bilo spet v velikih količinah, čisto tako kot prej pa itak ni več bilo.

Pa brez zamere, ampak sem enostavno morala to razložit, ker  taki problemi so, le vse jih nimajo hvala bogu.
Da bomo na jasnem, pa je bil moj stres čakanje na izvide v bolnišnici in ugibanje ali bova z 8 dni staro dojenčico morale nazaj v bolnišnico ali ne.


< Sporočilo je popravil lorch -- 23.6.2008 22:21:08 >


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

clock-img

23.06.2008, 22:32

clock-img

selma2

pencil-img

107

Lorch se popolnoma strinjam s tabo. Sama imam sicer malo drugačno izkušnjo. Ko sem bila pod stresom predvsem takrat, ko so sinovo kri preverjali, če je Toxo pozitivna. Namreč v nosečnosti sem zbolela. Takrat pred preizkavami in čakanjem na rezultat sem vedno imela mlečno krizo. Odpravla pa sem jo tako, da sem malega skoz mela na ziziki in delala sem si napitek iz neke knjige, ki naredi mleko kvalitetnejše in več. No če bo katero zanimal recept naj javi. Povem pa že vnaprej, da je ful ugabno.

clock-img

23.06.2008, 23:46

clock-img

saskija

pencil-img

1852

Kaj pa vemuser posted image stres- sama sem rodila 7 tednov prezgodaj, soseda zraven mene v bolnišnici še kakšen teden več, obe sva si črpali mleko in ga nosili k našim malčkom, kos em jo po 10 dnevih dobila k sebi se je dojila kot velika- kljub temu da sem cele dneve prejokala in se nikakor nisem mogla sprijazniti z dejstvom prezgodnjega rojstva. Potem sva čez mesec dni spet obiskali bolnišnico z diagnozo bronhiolitis spet sem bila na dnu a 100% dojila.

POtem pa sem nasedla govoricam da je pri 3, 4 mesecih manj mleka in nehala dojit. Tako, da vse je v glavi in nikjer drugje. tam se vse začne in na žalost tudi konča.



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

clock-img

23.06.2008, 23:51

clock-img

Anonimen

ali se je kateri od vas naredilo da bi čez noč izgubile mleko zaradi stresa.



Ne!

clock-img

24.06.2008, 07:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.06.2008, 07:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.06.2008, 15:02

clock-img

Balerina

pencil-img

666

 
ti se le ne prepusti temu. Raje veliko počivaj, namesto da razmišlaš o svakinji se posveti otroku in ga velikokrat pristavi. Ne ga silit pač pa le pristavi. Počitek in pogosto dojenje pa bo spet mleka v velikih količinah. Če si le ti to želiš. Če ti paše tako pa se tudi ne sekiraj in dajej po flaši.

clock-img

24.06.2008, 21:34

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

ojoj, če te take stvari tako grozno sekirajo.........user posted image
poznam nekaj mamic, ki so čez noč izgubile mleko


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

24.06.2008, 22:15

clock-img

selma2

pencil-img

107

Nalin saj sem rekla, da imam drugačne izkušnje. Tudi jaz sem se do zdaj borila hvala bogu uspešno proti mlečnim krizam. Moj cilj je namreč dojiti čim dlje.

clock-img

24.06.2008, 22:25

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

moram samo pripomnit,da pumpanje ni merilo koliko je mleka. sem sama pumpala,pa ni skoraj nič priteklo,a mleka je bilo

clock-img

02.07.2008, 23:17

clock-img

massylou

pencil-img

539

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

Ja sem zaradi stresa izgubljala mleko, ampak je šlo za povsem drugačen stres (na kocki je bilo sinovo življenje),




user posted image user posted image user posted image
Si ne predstavljam. Vem da ne paše sem, ampak vseeno, upam da je vse ok z user posted image , da ste zrihtali, kar je bilo. Srečno vsem in držim pesti za naprej oz. za nazaj.
LP.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem