cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izcedek po porodu

clock-img

14.06.2005, 20:07

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Koliko časa?

clock-img

14.06.2005, 20:28

clock-img

Mojca P.

pencil-img

688

Čišča!!!?? Odvisno, pri meni dober mesec!

clock-img

14.06.2005, 20:40

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Pri meni 5 tednov.
Sem bla full happy ko je ni blo vec :)

clock-img

14.06.2005, 20:52

clock-img

tejč

pencil-img

1926

A ni čišča uno krvavo in rjavo? KAj pa belo in malo rjavkast izcedek?
Ravno toliko, da moram imet tist dnevni vložček. Sej ni hudo, sam nisen vajena, ker prej nisem imela nč.

clock-img

14.06.2005, 21:01

clock-img

Mojca P.

pencil-img

688

Vse skupaj je cisca, dokler ni cist ok. Pri meni so bili mini vlozki se kar nekaj casa nuja...sem bila pa cist srecna, da mi vsaj Vir 80:grrr: ni bilo treba vec imet.

Na prvem ginekoloskem pregledu bos pa sigurno vec zvedla, do takrat je cisca cist nekaj obicajnega (zato tudi je prvi pregled nastavljen na dolocen cas po porodu, ker do takrat se "prebolevas" posledice poroda).:rozica:

clock-img

29.06.2005, 12:56

clock-img

Čajček

pencil-img

104

Sej sem že napisala na sosednjem forumu, ampak vseeno: jaz imam rumenkast izcedek z nekimi koščki, ki izgledajo kot, da bi bili gnojni. Še kdo podobno? Včasih me malo boli trbuh, podobno kot pred menstruacijo, ampak res minimalno. :ups:

clock-img

30.06.2005, 00:21

clock-img

lelaval

pencil-img

7882


Bolečine v trebuhu bi lahko bile krčenje maternice, izcedek pa dokler ni smrdeč pravijo ni panike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem