cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

iz HTML v mailu na RR

clock-img

26.12.2005, 16:36

clock-img

Anonimen

Kako naj neko stvar, ki sem jo dobila v HTML obliki po mailu spravim na RR stran user posted image   v obliki aktivnega linka

clock-img

26.12.2005, 22:17

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Huh, če je tole mišljeno kot:

dobila sem mail, v katerem je aktivna povezava do spletne strani, in to aktivno povezavo bi rada objavila znotraj RR sporočila, potem je postopek tak:

V prejetem pismu z miško označi (drži levi gumb+vleči) tekst, ki označuje povezavo (bržkone je v obliki www.pacnekaj.com) in ga kopiraj (desni gumb, izberi Kopiraj/Copy ali pa pritisni CTRL + c na tipkovnici). V RR sporočilu na pravem mestu klikni na gornjo ikonco, ki ima obliko zemeljske oble in simbol verige pred njo (tisto tam NI politični simbol) ter v odprto okence Prilepi (desni miškin gumb in ukaz Prilepi/Paste ali pa kombinacija CTRL + v) vnesi prekopirane črke. V okencu predvnešena oblika http:// te naj ne moti, razen če so ti simboli bili že v kopiranem tekstu iz el. pisma. V tem primeru najprej (ali pa kasneje) pobriši  omenjeni "http://".

A je torej šlo?

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

clock-img

27.12.2005, 21:23

clock-img

Anonimen

ne, ne Joe. To vem. ne znam razložiti. A mi v ZS sporočilu lahko pošlješ svoj mail pa ti mailam npr. kar bi želela dati noter kot npr. aktiven link ali kako se tistemu reče.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 27.12.2005 21:25:27 >

clock-img

28.12.2005, 00:33

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Hej, ne vem, ampak poskusi! V okencu zasebnega sporočila klikni na ikonco Svet v verigah (če je na njej kazalec, se izpiše "Dodaj povezavo"), v novoodprtem okvirčku pa vpiši (ali prilepi) naslov, npr. janez@email.si . (Morda bo že moj dani namišljeni primer aktiven, vsekakor pa moraš paziti, da vedno za njim pritisneš presledek, tudi kadar mu sledi pika kot stavčno ločilo.) Srečno novo leto!

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

clock-img

28.12.2005, 00:35

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Evo, dela kar samo od sebe! Brez ikonce. Zgolj vnos in obvezni presledek za polnim naslovom. Na veselo pisanje, torej!

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

clock-img

28.12.2005, 21:28

clock-img

Anonimen

sem poslalauser posted image

clock-img

28.12.2005, 21:30

clock-img

Anonimen

Kako pa tebi to uro kaže?user posted image   28.12.2005  0:35:12, če je komaj pol desetih danes?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem