cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izčrpati???

clock-img

13.03.2007, 21:18

clock-img

sju

pencil-img

176

ali si vse po podoju izčrpavate mleko???
zakaj je to sploh potrebno??...jaz sem to nekje prebrala in tega ne delam pa me zanima če bi morala???

aja ...koliko časa je to izčrpano mleko uporabno(v hladilniku) in kako se ga lahko pogrejo na "pravo" temperaturo???

Hvala!!!

clock-img

13.03.2007, 21:21

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz tega nisem nikoli počela. Verjetno gre le za to, da včasih po podoju pride do navala mlekauser posted image  Nekatere pa črpajo tudi zato, da spodbudijo žleze k delovanju.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

13.03.2007, 21:23

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz si ga nisem nikoli črpala...no, samo nekajkrat, ko sem ga rabila za večerni obrok, ker sem šla od doma.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

14.03.2007, 09:28

clock-img

Anonimen

To pa tud mene zanima.
Imam namreč veliko mleka, tako da ko user posted image  začne velči, ne more sproti pogoltniti in potem se ji zaleti, bradavico spusti in se joka, meni pa kr teče, lije in šprica ven mleko. Kar je super, da ga je dovolj. user posted image
Po dojenju imam prsi čisto mehke, vendar če stisnem, še malo priteče. A bi si torej morala še s črpalko izčrpati ali ni potrebno? Mal me ksrbi, da ne bo potem še več mleka...

clock-img

14.03.2007, 09:32

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Ja, to sem tudi jaz v šoli za starše slišala, da je treba po vsakem podoju mleko še izčrpati.
Pa to ni res, ker potem se bo tvorilo še več mleka, tako da jaz tega nisem nič počela.
Traja pa nekaj mesecev da se vzpostavi ponudba-povpraševanje.

Malo mleka si je treba ven stisniti, če so dojke že tako polne, da dojenček ne more zagrabiti bradavice, ali pa da dojke bolijo, drugače pa ne.

Zaradi tega sem "stran vrgla" 12.000 sit za pumpo, ki je nisem nikoli uporabila.

clock-img

14.03.2007, 09:33

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Po dojenju imam prsi čisto mehke, vendar če stisnem, še malo priteče



To je čisto normalno.
Meni je mleko ven prietko, ko sem stisnila še 3 mesece po tisem ko smo prenehali z dojenjem.

clock-img

14.03.2007, 13:56

clock-img

sju

pencil-img

176

kako pa uporabite izčrpano mleko??
koliko časa je lahko v hladilniku in kako ga potem segrejete???kako veste kdaj je dovolj topel???(na zapestju jaz nič ne vem user posted image )
ali je lahko kar na sobni temperaturi(in ali ga je kljub temu treba kaj pogreti)???

Hvala!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem