cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ipadanje las po porodu

clock-img

02.05.2007, 11:02

clock-img

bellamia

pencil-img

73

prosim za nasvet!

po porodu (4m) mi blazno izpadajo lasje - v šopih!
prosim če katera ve za kakšne šampone oz. druge naravne preparate zoper izpadanju las!
ali ima katera podobne izkušnje?
hvala že vnaprej!
lp

clock-img

02.05.2007, 11:09

clock-img

Anonimen

Meni tudi izpadajo lasje in to v ogromnih šopih...začeli so mi 4 mesece po porodu in mi še vedno (skoraj 7 mesecev po porodu)...čeprav je sedaj količinsko že manj izpadajočih las...sem poskusila že več šamponov (po nasvetu frizerke) pa ni bilo boljše...saj bo...itak sem imela grozno goste lase...

LP

clock-img

02.05.2007, 11:50

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Tega me je tudi tole rundo strah. Zjutraj sem se zbujala s šopi las na povštru, povsod so bili. Žal ni pomagalo nič. Dokler se mi niso uredili hormoni, kar pa je trajalo dolgo. Ampak če se tole ponovi, bom plešasta, ker mi je izpadlo več kot polovica las, pa zelo malo se je popravilo. Rekli pa so mi , da je možnost, da mi ščitnica nagaja, pa mi ni.
Upam, da se ti kmalu uredi.

clock-img

02.05.2007, 12:07

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

Enako, sem skoraj šest mesecev po porodu, pa pri vsakem umivanju las zamašim odtok, ko pa si jih krtačim, pa pog pomagaj....
Ma naj bi to bilo normalno in se samo od sebe neha. Sem pa pomislila, da bi mogoče moprala kake vitamine jestuser posted image

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

02.05.2007, 13:58

clock-img

Anonimen

Meni so v nosečnosti izpadale in mi je zadevo malo omilil Koprivni šampon od Ilirije. Ima bel pokrovček in zeleno vsebino, katera se vidi skozi embalažo, povrhu sem pa še uporabljala Nivein regenerator in balzam za lase.

clock-img

02.05.2007, 14:18

clock-img

altati

pencil-img

5724

meni so začele izpadati 3 mesece po porodu in nehale točno 6 mesecev po porodu!
vse samo od sebe, brez pomočiuser posted image

clock-img

02.05.2007, 14:23

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Šampon Fitoval (proti izpadanju las) - kupi se ga v lekarni.

Meni je pomagal user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

02.05.2007, 14:25

clock-img

maca24

pencil-img

269

Tudi meni so po porodu začeli izpadati lasje, kar pa se je čez nekaj mesecev uredilo kar samo od sebe.user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

clock-img

02.05.2007, 18:52

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Obakrat so mi izpadali tri mesece (prvič so mi začeli dva meseca po porodu, drugič pa tri tedne po njem) in nehali sami od sebe. Med samo nosečnostjo mi je izpadel komaj kak las, potem pa vse naenkrat za nazaj. Hormoni.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 2.5.2007 18:53:16 >

clock-img

02.05.2007, 18:53

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tudi meni so lasje izpadali v šopih. se je uredilo nekaj mesecev po porodu.

clock-img

02.05.2007, 23:30

clock-img

VIT@

pencil-img

24

ja sem bila na istem. resit se ni dalo kaj ker šamponi niso pomagali.
so pa mi tudi močno izpadali, kjer sem stala ali sedela tam je ostala moja čupa oz. del nje.

sem pa se kr fajn postrigla (na kratko) in so se mi čez lep čas popravili. je pa bolje če uporabljaš kak navaden šampon od ilirije ali kaj podobnega (mislim koprivo ali pa brezo...) ker ti novi moderni (ala Dove, Nivea ) vsebujejo ful nekih umetnih zadev, ki bolj škodijo kot koristijo. Vsaj moje mnenje.

tak da imej potrpljenje.


lp

clock-img

03.05.2007, 08:05

clock-img

moci

pencil-img

5572

saj bodo nehali in bo vse spet normalno. v nosečnosti skoraj ne izpadajo, po porodu pa nadoknadijouser posted image

clock-img

03.05.2007, 10:35

clock-img

majas

pencil-img

3393

Tudi jaz sem imela v nosečnosti tako lepe lae, nič izpadanja, nič mi se niso mastili...
zdaj pa si spet lahko perem glavo vsakih tri dni o izpadanju pa da na govorim... včasih sem prav jezna ker je tamala vedsdno polna mojih las, pa še imam.
Ja poskusi s kakim šamponom

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja

clock-img

09.05.2007, 10:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.05.2007, 12:27

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Imam enake probleme. Lase mi izpadajo ko user posted image . Upam da bo minilo.

Sem pa že 9 mesecev po porodu, pa se mi zdi, da še vedno ne gre na bolje.

clock-img

21.05.2007, 15:17

clock-img

Bubilu

pencil-img

294

Sm že mislila, da sem edina. Se že kar bojim, da bom kmalu plešasta. Med nosečnostjo mi pa res skorajda ni izpadu kakšen las. Zdej pa verjetno morjo nadoknadit...

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

clock-img

22.05.2007, 18:23

clock-img

crci06

pencil-img

1854

Jaz pa do zdaj nisem nikoli brala tem "izpadanje las po porodu", ker sem mislila, da se vam to dogaja po porodu in sem se tej nevšečnosti izognila. Ja pa ja.
Meni so zdaj 4 m po porodu začeli full izpadat, po celem stanovanju jih je polno, zato te BellaMia (in ostale)sprašujem, če si našla kak naraven zvarek, ki bi kaj pomagal...

Lp!

clock-img

27.05.2007, 17:29

clock-img

alja01

pencil-img

226

Al zobi, al lasi, nekje pač telo izrazi svoj "šok" po porodu. Tud men so izpadali lasi, pa se je nekak uredilo, sedaj 6m po porodu.


_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

06.06.2007, 07:59

clock-img

srilanka

pencil-img

27

Sem tudi 4m po porodu. Lasje mi izpadajo v šopih. Prejšnji teden sem govorila s kozmetičarku na kozmetični dermatologiji v Mb bolnici. Rekla je, da če se bo to res stopnjevalo, bom morala nehat dojit. To pa tudi ne bi rada, vsaj do 6m ne.

clock-img

07.06.2007, 19:12

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Izpadati so začeli pri ene 3m, zdaj se je stanje umirilo, sem 6m po porodu. Imam zelo redke lase, v user posted image  so bili super lepi, bleščeči, gosti... Zdaj pa se je stanje na žalost normaliziralo. Tako da po moje ti noben preparat ne bo pomagal, to je pač mati narava.

Zdaj, ko so nehali izpadat, me pa tamala tako vleče za njih, da ji celi šopi ostanejo v rokici user posted image

clock-img

08.08.2007, 10:38

clock-img

Anonimen

Meni še vedno izpadajo, vendar že ful manj...je pa že 10 mesecev od poroda...

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem