cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

inovacija :)

clock-img

20.05.2006, 23:08

clock-img

Anonimen

ker enostavno ne morem spati z modercem, kakorkoli že pa se vsako jutro zbudim z mokro pižamo, če ga nimam na sebi in v njem seveda prsnih blazinic. ampak ker resnično sovražim moderce za spat sem pogruntala da si prsne blazinice lahko prilepim z mikropor trakom čez bradavice in zadeva je rešena! :) jupijej! user posted image

clock-img

20.05.2006, 23:13

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

user posted image user posted image Dobra pogruntavscina! user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

21.05.2006, 09:14

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Ja, tudi jaz sem to počela, tako da se za inovacijo kar pod nosom obriši user posted image  user posted image .

clock-img

21.05.2006, 11:39

clock-img

Anonimen

hehe hja dejča ja sej ponavad ma istočasno več ljudi iste ideje, samo inovacijo pa prjav ponavad sam eden. če sama uporablaš pa tega ne deliš z nami ni to nič user posted image user posted image

clock-img

21.05.2006, 14:54

clock-img

Anonimen

ene si s knoflami tetra plenico pripnejo od znotraj na pižamo.

clock-img

21.05.2006, 15:32

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

ko sm bla jst v porodnišnici, so si punce na pižamo blazinice kr zašile z dvemi šivčki...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem