cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

inhalator

clock-img

08.07.2010, 12:52

clock-img

lejla969

pencil-img

363

moj 7 mesečni sinček že četrtič preboleva bronhitis. Pri pediatrinji smo dobili inhalacijsko raztopino Berodual. Rabim nasvet, kakšen inhalator naj kupim? Ultrazvočni ali kompresorski? Tiste, ki imate doma inhalatorje prosim napišite mi vaša mnenja.
Hvala za odgovore.

clock-img

08.07.2010, 13:17

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ultrazvočni je bolši, ker razprši kapljice na manjše delce in s tem globje v pljuča...so tišji kot kompresijski, je pa res da je mogoče mao več doslednosti treba z njim..redno ga čistiti(po vsaki uporabi prebrišeš z vodo +suho krpo)
Mi mamo tega, in smo zadovoljni z njim...sem pa sama tud doštudirala skor o teh inhalatorjih...
http://www.lekarnar.com/izdelki/ultrazvocni-inhalator-me120

clock-img

08.07.2010, 13:45

clock-img

mmetka

pencil-img

178

...mi imamo ultrazvočnega in smo z njim maximalno zadovoljni, vendar samo pri starejšem sinu (4,5 let) .... enoletnice nikakor ne moremo pripravit, da bi inhalirala...user posted image

clock-img

08.07.2010, 14:09

clock-img

lejla969

pencil-img

363

eva1 - hvala za odgovor. Sem tudi tega že gledala. Kaj si ga kupila preko spleta? Kaj so samo ultrazvočni tako komplicirani za čistit?
mmetka - mi prosim napišeš kakšnega imaš (znamka, tip)?

clock-img

03.06.2013, 13:27

clock-img

ana88

pencil-img

238

Zdravo!

Tale tema je že malo zastarela, pa me zanima, če ima katera kakšne nove informacije in izkušnje z inhalatorji. Imate kompresorske ali ultrazvočne? Kako ste zadovoljne z njimi? Ali kaj priporočate/odsvetujete pri izbiri inhalatorja? Ali ga sploh uporabljate ali kar ''old-school'' pisker vroče vode pa čez glavo pokrit pa vdihavat?

Kakršna koli mnenja, izkušnje, pripombe dobrodošle!

clock-img

03.06.2013, 20:48

clock-img

Anonimen

Mi imamo PIC-ovega kompresorskega in smo zelo zadovoljni.

clock-img

04.06.2013, 08:05

clock-img

darhaha84

pencil-img

180

Mi imamo tega http://www.ceneje.si/lepota-in-zdravje/aparati-za-zdravje/inhalatorji/omron-kompresijski-inhalator-c28-pro_-_CX0019040E?tab=pod in smo zelo zadovoljni. Ga že celo zimo uporabljamo (vsak danuser posted image , ali celo večkrat na dan (do 3x)) za inhaliranje fiziološke

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem