cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ingver-hujšanje

clock-img

27.11.2006, 20:09

clock-img

Anonimen

Zadnjič sem prebrala zanimiv članek o ingverju,baje pomaga pri topitvi maščob in hujšanju(čaj).Ker me je zanimalo sem šla na splet in o njem ogromno zvedela.Kitajci ga veliko uporabljajo in znanstveniki so odkrili,da ima ogromno zdravilnih učinkovin.Pomaga preprečevati krvne strdke,blaži revmatizem,pomaga proti glavobolu in slabostim.Če katero zanima,ki hujša bom napisala navodila za ingverjev čaj:
približno 4 cm dolgo korenino ingverja narežemo na majhne kocke,ki jih kuhamo 20.minut v dveh litrih vode.Pet minut proti koncu kuhanja dodamo 4 stroke česna in pustimo,da se ohladi.Ta čaj pijemo v majhnih požirkih čez cel dan. Jaz bom poskusila.Kaj mislite?

clock-img

27.11.2006, 21:36

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

jaz bi pa tudio poskusilla s to zadevo.Kje se pa kupi tale ingver?

_____________________________


clock-img

27.11.2006, 21:46

clock-img

Anonimen

V Merkatorju,Šparu in vseh bolje založenih trgovinah.Jaz ga grem jutri iskat.

clock-img

27.11.2006, 22:51

clock-img

sjug

pencil-img

334

Hmm, tole bo pa peklo. Indijci pijejo čaj - masalo, ki vsebuje tudi ingver, pa peče. Meni ni všeč. Poročajte, če bo čaj za kaj.

_____________________________

Never Ever Give Up!

clock-img

28.11.2006, 09:41

clock-img

total

pencil-img

4453

Sem zadnič prebrala ta recept v eni reviji.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

29.11.2006, 13:36

clock-img

Anonimen

user posted image  No danes že pijem ta čaj.Nič ne peče,meni je okusen in mi lepo diši.

clock-img

29.11.2006, 15:50

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

user posted image  No danes že pijem ta čaj.Nič ne peče,meni je okusen in mi lepo diši.



Kljub česnu?!user posted image

clock-img

29.11.2006, 16:05

clock-img

Anonimen

Kljub česnu,ga skoraj ne čutim.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem