cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

igre s triletnikom -zunaj

clock-img

22.06.2006, 14:09

clock-img

muki

pencil-img

56

Zdravo,

mene pa zanima, če ima kdo na zalogi kakšno idejo, kako se igrati zunaj s triletnikom.
Z našim se dostikrat že igrava ristanc ( kvadratki - v njih številke, ki jih narišeš na asfalt in izmenično skačeš z eno ali pa obema nogama), še bolj so mu zanimive žabice. Narišem na tla žabo, potem pa okoli nje narišem lokvanjeve liste. Potem se igrava tako, da morava skakati z lista na list in zraven regljati in kvakati in paziti da ne skočiva mimo lista, ker namreč  takrat padeš v "vodo". Za našega je to zelo zanimiva igrica - user posted image pa na moje veselje tudi utrujajoča, če druzga ne na njen račun zvečer kakšnih 10 min prej zaspi.
Sva pa zadnjič naredila izpeljanko in narisala zajčka in okoli njega korenče, pa sva skakala kot zajčka.
Potem pa mi počasi že zmanjkuje idej.
Aha občasno mu narišem na tla "avtocesto"- nekaj ovinkov in krožnih križišč, ter parkirišč, potem pa on uživa ko vozi po tej avtocesti avtomoblčke.

Če imate morda kakšno idejo in kakšno igrico, prosim na plan z njo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem